2017 En Favori Yabancı Dizi 2017 - Çeyrek Final: The Walking Dead vs Sherlock

Hangi Dizi Yarı Finale Çıksın ?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sherlock dedim, TWD'yi de severim ama çok bozdu o :A

Yerli versionunda başrol olduğum için onu demek zorunda kaldım:A @mrt-06

Şampiyonu zaten belli de bu etkinliğin amacı ikincinin kim olacağıyla alakalı :A Gerçi geçen sene adını hatırlayamadığım bir ergen dizi vardı kanal adına sahip bir dizi, yani öyle bir dizinin finale çıkması prestijini düşürmüştü etkinliğin :A

Final sonrası:

dinklage-tyrion-dance.gif

Aaa demek Kazanırsanız. @xemrexxx oynatacaksınız :F :F :F @mrt-06 @Harunnn60

Sende gülüyorsun yani.

Anket içinde anket yapıyorum “Yürüyen Ölüler FAV10” mu “The Walking Dead” mı sizce? :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Maggie'ye bunu nasıl yaptın? :A

Çocuk bayıla bayıla , Twd izliyor daha geçen gün övüyordu @MasacRE- de bu satış ile @Billy Kane ayarına biraz yaklaştı vlla :A :A :A

Twd'nin son bölümü önceki bölümlere göre nispeten iyiydi sadece. İlk 3 bölüm çöp önceki sezon onlardan da çöp :A Oysaki Sherlock öyle mi :bhr: Oylar @Sherlock a :A

Şampiyonu zaten belli de bu etkinliğin amacı ikincinin kim olacağıyla alakalı :A Gerçi geçen sene adını hatırlayamadığım bir ergen dizi vardı kanal adına sahip bir dizi, yani öyle bir dizinin finale çıkması prestijini düşürmüştü etkinliğin :A

Final sonrası:

dinklage-tyrion-dance.gif
GoT'a verdin mi sen oyunu, rehavete kapılıp oy vermemezlik yapma sakın, bütün GoT antileri Shameless'e çalışıyor çünkü :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Twdyi siradan zombi dizisi olarak açıklayanları burdan kınıyorum:) bu dizinin farkı şu zombi dizisinin dışında dizi birçok konuya odaklanıyor.diziyi ilk sezondan takip eden izleyici bunu fark etmiştir mutlaka:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...