En Favori Yabancı Şarkı 2015 Başlıyor!

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dooo It'den sonra BB Talk'ı izlememişlerdir bile bence. :F

Ayrıca benim anlamadığım; Yarışmanın adı "En Favori Yabancı Şarkı" mı yoksa "En Favori Yabancı Şarkı Klibi" mi ?(b)(b)

:A:A

Uvvv çok pis gönderme yaptı:A

Bende öyle düşündüm. Kesin izlemezler

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
@yigit_00 bizim Hands of Love'ımız var o yetmez mi bize :A

Adım kadar eminim, şimdi gidip desek Miley'nin Dooo It ile aynı dönemde çıkan bir şarkısı var, çok güzel ve anlamlı. Forumda kimse gidip dinlemez. Ve bunun sebebi önyargı. @Ahmad bi konuda JB - Sorry'nin yükslişinden bahsetmişti ve galiba önyargılar kırılıyor demişti. Justin Bieber ve Miley için bu saatten sonra hiçbir önyargı kırılmaz. Ama zaten meyve veren ağacı taşlarlar. Bu hep böyle olmuştur.

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Adım kadar eminim, şimdi gidip desek Miley'nin Dooo It ile aynı dönemde çıkan bir şarkısı var, çok güzel ve anlamlı. Forumda kimse gidip dinlemez. Ve bunun sebebi önyargı. @Ahmad bi konuda JB - Sorry'nin yükslişinden bahsetmişti ve galiba önyargılar kırılıyor demişti. Justin Bieber ve Miley için bu saatten sonra hiçbir önyargı kırılmaz. Ama zaten meyve veren ağacı taşlarlar. Bu hep böyle olmuştur.

Sorry nin eleniyor olması saçmalık bence de :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Evet ama Justin bu albümüyle harikalar yaratiyor. Sadece Belieber'ler sayesinde olamaz bu kadar izlenme ve başarı. Demek ki benim gibi beğenip dinleyen çok kişi var.

Mileyde de aynen önyargı var. Ama iyi bir albümle ve hit parçalarla gelirse çok başarılı olur eminim.

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Evet ama Justin bu albümüyle harikalar yaratiyor. Sadece Belieber'ler sayesinde olamaz bu kadar izlenme ve başarı. Demek ki benim gibi beğenip dinleyen çok kişi var.

Mileyde de aynen önyargı var. Ama iyi bir albümle ve hit parçalarla gelirse çok başarılı olur eminim.

Ben Dünya'dan bahsetmiyorum ki. Bahsettiğim önyargı birçok ülkede yok zaten. Ben Türkiye'den bahsediyorum. Önyargının kırılmadığı, güzelim şarkının daha 1. turda elenmesinden belli.

Umarım dediğin gibi olur. :disappointed:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben Dünya'dan bahsetmiyorum ki. Bahsettiğim önyargı birçok ülkede yok zaten. Ben Türkiye'den bahsediyorum. Önyargının kırılmadığı, güzelim şarkının daha 1. turda elenmesinden belli.

Umarım dediğin gibi olur. :disappointed:

Ahmet e katılıyorum. Yine Wrecking Ball gibi bir şarkı çıkarsa başarılı olur.:D On yargı kolay kırılır.:D