En Favori Yabancı Şarkı 2015 Başlıyor!

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
hayırlı olsun..iyi bir etkinlik olacak..:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa hayırlı olsun qsokak sanati yabancı şarkılara türk şarkılardan 1 tık daha ilgim var çok güzel etkinlik olucaktır hemen başlayalım :Z:Z:Z

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Sinirden kudurdun bence.:A
Oy verdin mi.:D

Ya ne kudurucam. :F O videonun gerçek klip olmadığını, sadece sahne arkasında gösterilen öylesine bir video olduğunu bilmeden "Bu kız çok bozdu. Eski kliplerinin yanında ne kadar iğrenç bir şey bu." falan demeleri komiğime gitti açıkçası. :F:F

Ayrıca sende çok etkili olamadı demişsin. Gülerken orayı kaçırmışım pardon. :F Bedava ve HAYRANLARINA HEDİYE etmek için, bizim bile haberimiz olmadan, 0 promosuz çıkan bir albümün ne kadar etkili olmasını bekliyorduk ki? :F

Verdim.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ya ne kudurucam. :F O videonun gerçek klip olmadığını, sadece sahne arkasında gösterilen öylesine bir video olduğunu bilmeden "Bu kız çok bozdu. Eski kliplerinin yanında ne kadar iğrenç bir şey bu." falan demeleri komiğime gitti açıkçası. :F:F

Ayrıca sende çok etkili olamadı demişsin. Gülerken orayı kaçırmışım pardon. :F Bedava ve HAYRANLARINA HEDİYE etmek için, bizim bile haberimiz olmadan, 0 promosuz çıkan bir albümün ne kadar etkili olmasını bekliyorduk ki? :F

Verdim.

Bana değil oraya yazanlara söyle.:A
BB talkta var onu es geçme.:F Kimse tatlı bulmamış klibi.:A

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Bana değil oraya yazanlara söyle.:A
BB talkta var onu es geçme.:F Kimse tatlı bulmamış klibi.:A

Dooo It'den sonra BB Talk'ı izlememişlerdir bile bence. :F

Ayrıca benim anlamadığım; Yarışmanın adı "En Favori Yabancı Şarkı" mı yoksa "En Favori Yabancı Şarkı Klibi" mi ?(b)(b)

:A:A