En Favori Güzel - 2017 l Çeyrek Final l GRUP 1

Hangi güzel yarı finale çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kezban :A

beren-saat_368913.jpg

Sende saçma sapan resimler koyuyorsun. O gözlükle kim güzel görünür.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sizi çatlatıyor ya bu güzel :)

Senin az önce yakışıklı dediğin adamı görünce güzele Sıla demeyeceğin aşikar :F

@destere hain .ss

@turkuazz @vadikızı @Dosi @Since2011 Sılaya destek :A
sen berene oy vermişmiydin eyy hain :) birde tereyağı gibi su üstüne çıkıyor la önce yediğin hurmalardan bahset sonra hakkını ara :)
hem mervenin olduğu yerde sıla diyemem :)

Bu ne. Pikseli 1 falan sanırım kameranın.:F Bence güzel. Burun aynı dudaklar aynı. Her şeyi ile muhteşem :bhr: @destere
beroşum her haliyle güzel altını çamura bulasanda altındır değerini yitirmez çekemeyenler anten taksın :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sen berene oy vermişmiydin eyy hain :) birde tereyağı gibi su üstüne çıkıyor la önce yediğin hurmalardan bahset sonra hakkını ara :)
hem mervenin olduğu yerde sıla diyemem :)

beroşum her haliyle güzel altını çamura bulasanda altındır değerini yitirmez çekemeyenler anten taksın :)

Emir demezsen Çok pis şeyler yaparım şimdiden söylim. Artık sense8 izlemeyebilirim:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Emir demezsen Çok pis şeyler yaparım şimdiden söylim. Artık sense8 izlemeyebilirim:A
istersen soyunup taksimden istiklal boyu tünele kadar koştur hiç umrumda olmaz :) @Çiğdem- e söz verdim bir kere mert diyeceğim :) sözlerimi genelde tutmamda sözkonusu hogathaysa tutmak mecburiyetindeyim malesef :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben çakallık yapmadım sana ama tam puan verdim ama sen ikidir berbat puan vererek sinsilik peşindesin. Evet bu sözü de unutma ben hala çakalım :A Önümüzdeki oylarda göreceksin.

Yahu ne sinsiliği yapacağım, ben zaten Zeki Müren'i de Erkin Koray'ı da daha çok seviyorum, bu yeni bir şey değil ki. Rafet El Roman da aynı şekilde. Ben geçen hafta da Rafet'e 6 puan verdim. Sinsilik peşinde olsam ona 1 puan verirdim. Mirkelam'ın bu haftaya şarkısı kalmayacaktı haftayı rahat geçirecektim. Ben hesap peşinde falan koşmam yani emin ol neyse şarkının hakkı odur :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yahu ne sinsiliği yapacağım, ben zaten Zeki Müren'i de Erkin Koray'ı da daha çok seviyorum, bu yeni bir şey değil ki. Rafet El Roman da aynı şekilde. Ben geçen hafta da Rafet'e 6 puan verdim. Sinsilik peşinde olsam ona 1 puan verirdim. Mirkelam'ın bu haftaya şarkısı kalmayacaktı haftayı rahat geçirecektim. Ben hesap peşinde falan koşmam yani emin ol neyse şarkının hakkı odur :D
Senin de gerçek yüzünü gördük :A Tabi Sılaya oy atarsan bir şeyler düşünürüz bu sinsiliği unuturuz sineye gömerim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin de gerçek yüzünü gördük :A Tabi Sılaya oy atarsan bir şeyler düşünürüz bu sinsiliği unuturuz sineye gömerim :A

Sinsi olmadığımı hakkı olana oy verdiğimi burada Sıla'ya oy atmayarak sana kanıtlayacağım :A Sinsilik peşinde koşsaydım senden oy almak için Sıla'ya oy verirdim :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sinsi olmadığımı hakkı olana oy verdiğimi burada Sıla'ya oy atmayarak sana kanıtlayacağım :A Sinsilik peşinde koşsaydım senden oy almak için Sıla'ya oy verirdim :A
Yaran var ki gocunuyorsun o yaranı sökeceğimiz zaman da gelecek :A Sıla dersen merhem oluruz o yaraya :A

@berkann Sıla diyoruz Afitap :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yaran var ki gocunuyorsun o yaranı sökeceğimiz zaman da gelecek :A Sıla dersen merhem oluruz o yaraya :A

@berkann Sıla diyoruz Afitap :A

Ben bu grupta nasıl Sıla'ya oy verebilirim ki :( Bir tarafta dünyanın en güzel Ayşegül'ü Burçin Terzioğlu diğer tarafta Adriana Lima ile fotoğraf çekilip ondan daha güzel çıkmış milli gururumuz Merve Boluğur var :A

Merve-Bolu%C4%9Fur-magazin-g%C3%BCndeminde.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben bu grupta nasıl Sıla'ya oy verebilirim ki :( Bir tarafta dünyanın en güzel Ayşegül'ü Burçin Terzioğlu diğer tarafta Adriana Lima ile fotoğraf çekilip ondan daha güzel çıkmış milli gururumuz Merve Boluğur var :A

Merve-Bolu%C4%9Fur-magazin-g%C3%BCndeminde.jpg
ShÖp la bu :A Sıla de Saray'larda yaşatayım seni :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...