2023 En Favori Dizi 2023 - Yarı Final | A Grubu | Aile vs Kızılcık Şerbeti (EŞİTLİK DÜELLOSU KAPANDI)

Hangi dizi FİNALE çıksın?

• Aile | Show TV

• Kızılcık Şerbeti | Show TV

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Şu saçma önceki tura bakarak tur atlama kuralı nedeni ile Kızılcık Şerbeti elenmiş olacak. Bu kuralı oldum olası doğru bulmuyorum, önceki turlarda rakipler farklı sonuçta. Ben kendi etkinliklerimde bunu uygulamıyorum bundan dolayı.
Bu şekilde elenmeler üzücü. İki diziyide izliyorum ama Kızılcık Şerbetini finalde görmek isterdim.

• Beğendim
Reactions: denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,949
Puanı
1,061
EŞİTLİK NEDENİYLE 1 GÜN EKSTRA SÜRE VERİLECEK! DETAYLAR AZ SONRA!

Şu saçma önceki tura bakarak tur atlama kuralı nedeni ile Kızılcık Şerbeti elenmiş olacak. Bu kuralı oldum olası doğru bulmuyorum, önceki turlarda rakipler farklı sonuçta. Ben kendi etkinliklerimde bunu uygulamıyorum bundan dolayı.
Bu şekilde elenmeler üzücü. İki diziyide izliyorum ama Kızılcık Şerbetini finalde görmek isterdim.
Eşitlik nedeniyle 1 günlük daha ekstra süre verilecek, duyuruyu maçtan sonra yapacağım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
EŞİTLİK NEDENİYLE 1 GÜN EKSTRA SÜRE VERİLECEK! DETAYLAR AZ SONRA!

Eşitlik nedeniyle 1 günlük daha ekstra süre verilecek, duyuruyu maçtan sonra yapacağım.
Yani şimdi bunuda doğru bulmuyorum çünkü sen hiç bir zaman böyle uzatma yapmıyordun, kural değişiklikleri olunacaksa bu etkinliğin başında belirtilmeliydi veya süre bitiminden saatler önceside belirtilse belki kabul edilebilirdi.
Diğer dizinin fanlarından haklı tepki alırsın ve rakibi sevdiğin dizi olduğu için yapmış oluyorsun bu durumda

• Aynen
Reactions: Yakamoz-Asi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok doğru karar verildi. En azından hakkaniyet sağlanır. Haluk Bilginer var diye oy verdim diyen kişinin oyu silinmeli. :A

• Beğendim
Reactions: offensive

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,949
Puanı
1,061
EŞİTLİĞİN BOZULMASI İÇİN DÜELLO BAŞLADI!

------

Çok doğru karar verildi. En azından hakkaniyet sağlanır. Haluk Bilginer var diye oy verdim diyen kişinin oyu silinmeli. :A
Yani aslında makul olabilirdi çünkü @bazinga kasıtlı olarak vermedi ama ne olursa olsun sisteme giren oy geri alınamıyor maalesef. :A

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,949
Puanı
1,061
Eşitliğin daha geç bozulacağını düşünerek 1 gün demiştim ama şimdiden bozulmuş o yüzden 1 saatin dolmasıyla 22.52'de kapatacağım.

• Olmamış
Reactions: Yakamoz-Asi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,949
Puanı
1,061
Eşitlik düellosu sona erdi! (Lütfen yanlış anlaşılmasın çünkü Aile oy alsaydı da oylamayı kapatırdım, sadece planlanan takvimin sarkmaması ve 1 günlük sürenin yine olası bir eşitlikle sonuçlanmaması için bitiriyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...