2018 En Favori Dizi 2018 - Yarı Final | A Grubu | Çukur - Kadın - Vatanım Sensin

Hangi dizi finale yükselsin?

• Çukur | Show TV

Oy: 16 32.7%
  • Kadın | FOX

Oy: 20 40.8%
  • Vatanım Sensin | Kanal D

Oy: 13 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Etiketleme yapıp oy istemek bu etkinliğin bütün büyüsünü kaçırdı finalde boykot edip oy kullanmayacağım. Yönetime bu durumu bildirmiştim ama rahatsız olan yokmuş demek ki. :)

Yöneticiler toplu oy yapmamış. Ben bari yapayım dedim. Arkadaşları çağıralım oy versin amaçlı. Zaten etkinlik oy toplamak için. Normal bi şey bu.:):)
Ayrıca bundan önce ki sezonlarda seninde oy toplamışlığın var.:A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Yöneticiler toplu oy yapmamış. Ben bari yapayım dedim. Arkadaşları çağıralım oy versin amaçlı. Zaten etkinlik oy toplamak için. Normal bi şey bu.:):)
Ayrıca bundan önce ki sezonlarda seninde oy toplamışlığın var.:A
@sokak sanati na katılıyorum @mrt-06 :lol:Zaten diziyi izliyoruz. Sağ olsun haber verdi sokak sanati :bhr:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Etiketleme yapıp oy istemek bu etkinliğin bütün büyüsünü kaçırdı finalde boykot edip oy kullanmayacağım. Yönetime bu durumu bildirmiştim ama rahatsız olan yokmuş demek ki. :)
İşte bunu gerçek bir ödülmüş gibi düşünen arkadaşların payı var. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Canım bir anda galayana gelmişsin ona olmamış attım. O lafı diyenler önce kendileri oy toplamasın. Geçen tur Eşkıya için oy toplamış. Böyle bir anda heyacanlanıp kimin arkasından gittiğini bilmeden olaya dalman olmamış;)
Ben dediğine katıldım, mantıklı geldi. Ben de öyle düşünüyorum çünkü. Bir de "böyle bir anda kimin arkasından gittiğini bilmeden" nedir, sanki kanlın var karşında. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Mr.At kanka Harun yok buralarda Kasıma kadar benim yerime Barış oy atsın Kadına dedi. Bilgin olsun:A
@Güvencionurcu karşim geçen tür oy vermişsin Kadına. tekranını beklerim :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bunu diyerek kendini düşman ediniyorsun zaten. Yahu sevmediğin, karşına rakip çıkan birisine "olmamış" basıp duruyorsun. Ayar olunası bir durum. @bazinga'ya söyleyelim de, kaldırsın bu ifadeyi. Çok rahatsız ediyor beni. :)

Rahatsız ediyorsa çok basit bir çözümü var. Olmamışları yok sayabiliyorsun. Bence o yolu dene:)
Ayrıca eleştirilmek kadar güzel bir tepki olamaz. O kadar uzun pragraflari yazan bir insanın böyle eleştiriye kapalı olması bizi hayretler içinde bıraktı.;)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Rahatsız ediyorsa çok basit bir çözümü var. Olmamışları yok sayabiliyorsun. Bence o yolu dene:)
Ayrıca eleştirilmek kadar güzel bir tepki olamaz. O kadar uzun pragraflari yazan bir insanın böyle eleştiriye kapalı olması bizi hayretler içinde bıraktı.;)
Kendi düşüncelerin dışındakilere "olmamış" basıyorsan sürekli, kimsenin düşüncelerini önemsemiyorsun demektir. Bu da aşağılamadır. Sürekli bunu yaptığın için kendimi aşağılanmış hissediyorum.

Eleştiriye kapalı değilim ama sürekli her şeye "olmamış, seni kaale almıyorum" dersen, esas bu olmamış oluyor. Ayrıca o buton eleştiri değil, düşünceyi beğenmediğine işarettir. O butonu sürekli bastığında düşüncelere saygısızlık yapmış oluyorsun.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kendi düşüncelerin dışındakilere "olmamış" basıyorsan sürekli, kimsenin düşüncelerini önemsemiyorsun demektir. Bu da aşağılamadır. Sürekli bunu yaptığın için kendimi aşağılanmış hissediyorum.

Eleştiriye kapalı değilim ama sürekli her şeye "olmamış, seni kaale almıyorum" dersen, esas bu olmamış oluyor. Ayrıca o buton eleştiri değil, düşünceyi beğenmediğine işarettir. O butonu sürekli bastığında düşüncelere saygısızlık yapmış oluyorsun.

Aynı haklar sende de var kullanabilirsin.
Dediğim gibi seni çok sığ buldum. Olmamışı ama böyle uzun uzun mesaj yazan herkes çok takıyor. @MEnes gibi. Galiba uzun mesaj yazınca herkesi ikna edeceğinizi düşünüp farklı düşüncelerden rahatsız oluyorsunuz.:):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...