2018 En Favori Dizi 2018 - Yarı Final | A Grubu | Çukur - Kadın - Vatanım Sensin

Hangi dizi finale yükselsin?

• Çukur | Show TV

Oy: 16 32.7%
  • Kadın | FOX

Oy: 20 40.8%
  • Vatanım Sensin | Kanal D

Oy: 13 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eğer diğer gruptan Bizim Hikaye galip gelirse inadına Çukur'a oy veririm.

İkisi arasında çok kararsızım. Yarın gece kararımı vereceğim. :X

Git Şahsiyet için oy topla o zaman bizle ne zorun var.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Vatanım Sensin | Kanal D

İlk sezonunu denk geldiğim zaman izlemişimdir. Diğer ikisinin sadece fragmanlarına denk geldim. Hak yememek lazım

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Çukur" bir ara öne geçmişti. Ne oldu, paso etiketleme falan oldu da, oylar bölündü sanırım.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Olmamış"ı amacı dışında kullandım ilk defa ve @sokak sanati'na "Olmamış" dedim durdum ve en çok kendisine gitti. Yalnız aşırı rahatladım. Tek sıkıntı, verdiğim aldığımı geçti. Özellikle de oy isterken yorumlarına bastım "Olmamış"ı. :D

Ayrıca bu etkinliği ciddiye alıp oy isteyerek etkinliğe gölge düşürmek de hiç olmadı. Hiç yakışmadı. Etkinliğe gölge düştü. Herkes keşke etiketlenerek zorla oy istenmeseydi de kendi isteğiyle girip kullansaydı. İşte o zaman tablo farklı olurdu.

Oy istemek yasaktı ama ne yazık ki bu kural çiğnendi. Hem "Çukur", hem de "Kadın" taraftarı bunu yaptı. Ne diyelim, umarım bir daha böyle olmaz. Olur da umarım olmaz.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
"Olmamış"ı amacı dışında kullandım ilk defa ve @sokak sanati'na "Olmamış" dedim durdum ve en çok kendisine gitti. Yalnız aşırı rahatladım. Tek sıkıntı, verdiğim aldığımı geçti. Özellikle de oy isterken yorumlarına bastım "Olmamış"ı. :D

Ayrıca bu etkinliği ciddiye alıp oy isteyerek etkinliğe gölge düşürmek de hiç olmadı. Hiç yakışmadı. Etkinliğe gölge düştü. Herkes keşke etiketlenerek zorla oy istenmeseydi de kendi isteğiyle girip kullansaydı. İşte o zaman tablo farklı olurdu.

Oy istemek yasaktı ama ne yazık ki bu kural çiğnendi. Hem "Çukur", hem de "Kadın" taraftarı bunu yaptı. Ne diyelim, umarım bir daha böyle olmaz. Olur da umarım olmaz.

Canım senin kağan mi iyi?
Bana bir tane toplu etiketleme göster oylama ile ilgili. Ben benim desteklediğim diziye oy verecek kişileri etiketledim. Zorla yaptırmadık yaa. Keşke sen kendi düşüncelerine gölge düşüren yetilerine olmamış atsaydın.:):)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Canım senin kağan mi iyi?
Bana bir tane toplu etiketleme göster oylama ile ilgili. Ben benim desteklediğim diziye oy verecek kişileri etiketledim. Zorla yaptırmadık yaa. Keşke sen kendi düşüncelerine gölge düşüren yetilerine olmamış atsaydın.:):)
Okumadın sanırım benim yazdıklarımı. O zamam tekrar izah edeyim.

Kendi isteğiyle gelip oy vermesi başka, senin etiketledikten sonra gelip oy vermesi başka. Sürekli "oy ver" diye tutturuyorsun.

Dikkat ediyorsan ben genel olarak "Çukur" için oy isteyenleri de eleştirdim, okusaydın görürdün. Ama sen aşırı göze battığın için bu konuda direkt sana hedef almış gibi oldum.

Ayrıca yine dikkatli bak, "olmamış" dediklerimin hepsi bilinçli. Her mesajına basmadım. Oy istediğin ve Çukur'u eleştirdiğin kısımlara "olmamış" dedim. Senin yaptığının aynısını yaptım yani. Hani sen sırf içinde kalmasın diye yapıyorsun ya, ben de o yüzden yaptım. Bunu yapmasam içimde kalırdı ve sinirlenir, forumu bırakma noktasına gelirdim. Her neyse, biraz sabret. Yakında yine ara vereceğim. Beni görmek zorunda kalmayacaksın.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Bizim Hikaye çıkmıyor hani Kadın diyecektin çıkmazsa neyse sende ne kadar sözünde duran birisin görmüş olduk:):)
Çukur'a vermek istedim çünkü arada 3 oy fark vardı ve rekabet kızışsın istedim. Ben Bizim Hikaye çıkmazsa Kadın'a vereceğim gibi bir söz vermedim, bunu nereden çıkardın anlamadım, ki istediğim diziye oy verme hakkına sahibim, oy verirken hiçkimsenin dolduruşlarına gelen birisi de değilim.. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çukur'a vermek istedim çünkü arada 3 oy fark vardı ve rekabet kızışsın istedim. Ben Bizim Hikaye çıkmazsa Kadın'a vereceğim gibi bir söz vermedim, bunu nereden çıkardın anlamadım, ki istediğim diziye oy verme hakkına sahibim, oy verirken hiçkimsenin dolduruşlarına gelen birisi de değilim.. :)
Eğer diğer gruptan Bizim Hikaye galip gelirse inadına Çukur'a oy veririm.

İkisi arasında çok kararsızım. Yarın gece kararımı vereceğim. :X

İyi oku mesajını. Keşke her türlü Çukura vereceğim deseydinde bana karşı dürüst olsaydın. Neyse haklısın istediğine verirsin:)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Seçimlerde oyumu kullandım vatana millete hayırlı olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...