2018 En Favori Dizi 2018 - Büyük Final | Kadın vs Şahsiyet

Hangi dizi kazansın?

• Kadın | FOX

Oy: 22 55.0%
  • Şahsiyet | Puhu TV

Oy: 18 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kadın, aldığı reytinglerle kuşkusuz sezona damgasını vurmuş bir dizi ama ilgimi çekmiyor.

Şahsiyet'i izlemedim ama izlersem beğeneceğimden eminim. Kaliteli bir iş olduğunu düşünüyorum.

Favoriforumum - Fav10 tarihinin en zayıf finali sanırım budur. Oyum Şahsiyet'e gitti.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kadın, aldığı reytinglerle kuşkusuz sezona damgasını vurmuş bir dizi ama ilgimi çekmiyor.

Şahsiyet'i izlemedim ama izlersem beğeneceğimden eminim. Kaliteli bir iş olduğunu düşünüyorum.

Favoriforumum - Fav10 tarihinin en zayıf finali sanırım budur. Oyum Şahsiyet'e gitti.
İzlemediğin diziye oy vermek de neyin nesi? :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Oy vermek için diziyi izleme şartı mı var :D Bazen bir diziye gıcık olursun ve karşısındakine oy atarsın, bu kadar basit :A
Kadın'a niye gıcık oluyorsun? Geçen tur oyumu Çukur'a verdim zaten, bi Kadın demeni beklerdim. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Forum ahalisi her zaman ki gibi dizi konusunda fena kitleniyor aşırı bir gruplaşma oluyor ve iyi olan hiç kazanamıyor eminim geçen senede içerde kazanmamıştır :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kadın'a niye gıcık oluyorsun? Geçen tur oyumu Çukur'a verdim zaten, bi Kadın demeni beklerdim. :A
Çukur'u eledi işte yetmez mi :A Sebepsiz yere gıcığım işte, elim Kadın'a oy vermeye gitmiyor, hatta karşısındaki herhangi bir rakibe oy verecek kadar antisiyim, hesap mı verecem bir de :A

Çukur'a attığın oy için eyvallah ama sen formaliteden atmıştın zaten o oyu ve izlediğin bir diziydi :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Forum ahalisi her zaman ki gibi dizi konusunda fena kitleniyor aşırı bir gruplaşma oluyor ve iyi olan hiç kazanamıyor eminim geçen senede içerde kazanmamıştır :(
İçerde kazanmış :A Ama o zaman oy toplama işi olmamış, bu sezon oy toplandığı için böyle zayıf bir final ortaya çıktı :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başarılı bi tercih ama sanki ben bir yerden oy toplamışım gibi oldu beni etiketlemem. Ben Barış ile bu tur hiç iletişime geçmedim bilginiz olsun :A
Vallahi ben de öyle anladım, ilk yaptığın şey değil sonuçta. Özelden kaç kişiye yazdığını merak etmiyor değilim. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Vallahi ben de öyle anladım, ilk yaptığın şey değil sonuçta. Özelden kaç kişiye yazdığını merak etmiyor değilim. :A

Yok valla hiç iletişime geçmedim Barış ile. Geçen Tur geçmiştim ama yine forumdan değil başka platformdan:A
Çiğdem'e yazdım sadece oda zaten verecekti :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok valla hiç iletişime geçmedim Barış ile. Geçen Tur geçmiştim ama yine forumdan değil başka platformdan:A
Çiğdem'e yazdım sadece oda zaten verecekti :A
Lafı o açtı benle ilgisi yok:A @Çiğdem- zaten yönetimde gereken cevabı verir.:bhr:
Yarı final konusunda dedim ben zaten Çukur çıkarsa ona Kadın çıkarsa ona destek olacaz diye :A :A :A Karşı grup bomboş olunca başka çare kalmadı :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yeminlen hiç oy toplamadım ve çıkan sonuç efsanevi.:bhr:

Oy toplasak diğer taraf daha çok kişi olurdu durum zora girerdi. Çok iyi oldu bu.:Z @xBUGRAx @ozgur2113 Sonunda Fox dizisi yılın dizisi seçildi.:Z

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...