2015 En Favori Dizi 2015 | Büyük Final: Kurtlar Vadisi Pusu vs Diriliş Ertuğrul

Hangi dizi "En Favori" olsun?

• Kurtlar Vadisi Pusu

Oy: 30 49.2%
  • Diriliş Ertuğrul

Oy: 31 50.8%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir Fav10 klasiği olan En Favori Dizi'nin 2015 ayağında finale yükselen iki dizi belli oldu.

Yarı finalde Aşk Yeniden'i eleyen Kurtlar Vadisi Pusu üç yıl üst üste finale yükselme başarısı gösterirken finaldeki rakibi ise yarı finalde O Hayat Benim'i eleyen Diriliş Ertuğrul oldu.

İki dizi arasında yapılacak oylama sonucunda daha fazla oy alan dizi "En Favori Dizi" unvanını ele geçirecek.

~ Kurtlar Vadisi Pusu ~
thumbnail_1432916022.jpg

~ Diriliş Ertuğrul ~
thumbnail_1432915795.jpg

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Ve büyük an geldi catti. Vadide iyidir de zamanında birinci olmuş zaten. Genç projelere yer açmak lazım dimi ama. Diriliş ERTUĞRUL 'a desteklerinizi bekliyorum efenim. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İkisinin de zirvede olmaması gerekiyordu bu yüzden ikisine de oy vermeyerek protesto ediyorum. Bu sezonun en iyi dizileri olmadığını düşünüyorum ikisinin de. Her şey reytingle olmuyor.

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
İkisinin de zirvede olmaması gerekiyordu bu yüzden ikisine de oy vermeyerek protesto ediyorum. Bu sezonun en iyi dizileri olmadığını düşünüyorum ikisinin de. Her şey reytingle olmuyor.
Ay de get . protestonu yesinler.
yanım çok kalabalık sesin gelmiyor bağır :cool: Etkisiz eleman sıfır aldin.:A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
3 Senedir olduğu gibi oyumu yine Efsanelerin efsanesi KURTLAR VADİSİ PUSU'ya veriyorum
ve bir şey sormak istiyorum diriliş ertuğrul hangi kanalda hiç duymadım

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hiç tüm zamanların en iyi Türk dizileri tarzı yarışma yapıldı mı? Ekmek Teknesi, Tatlı Hayat, 7 Numara, Süper Baba, Hayat Bilgisi, Yabancı Damat, Leyla İle Mecnun, Deli Yürek, Yılan Hikayesi, Bizimkiler, Kurtlar Vadisi, Binbir Gece vb. vb dizilerin yer aldığı? @OzaN
~~~~~~

Ankete gelirsek, Diriliş i pek benimseyemedim. Pusu yu da izlemeye değer bulmuyorum ama Daha önce de dediğim gibi Vadi'nin en azından geçmiş hatrı var ve o yüzden oyum Pusu 'ya.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
3 Senedir olduğu gibi oyumu yine Efsanelerin efsanesi KURTLAR VADİSİ PUSU'ya veriyorum
ve bir şey sormak istiyorum diriliş ertuğrul hangi kanalda hiç duymadım
Öh yanı dirliside duymadiysan senin dizi piyasasından hiç haberin yok be felon. Rakibini tanimadan Kurtlar vadisini neye gore oyluyon:D trt1de yayınlanıyor.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hiç tüm zamanların en iyi Türk dizileri tarzı yarışma yapıldı mı? Ekmek Teknesi, Tatlı Hayat, 7 Numara, Süper Baba, Hayat Bilgisi, Yabancı Damat, Leyla İle Mecnun, Deli Yürek, Yılan Hikayesi, Bizimkiler, Kurtlar Vadisi, Binbir Gece vb. vb dizilerin yer aldığı? @OzaN
~~~~~~

Ankete gelirsek, Diriliş i pek benimseyemedim. Pusu yu da izlemeye değer bulmuyorum ama Daha önce de dediğim gibi Vadi'nin en azından geçmiş hatrı var ve o yüzden oyum Pusu 'ya.
Yapılmaya çalışılan bir şeyler vardı ama bir ara güncelini ve bu kez daha iyi bir şekilde yapabiliriz. :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...