2011 En Favori Dizi 2011 Ön Eleme Grup - C -TAMAMLANDI-

Hangi üç dizi ön elemeyi geçsin ?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oylamalar hakkında genel bilgi:

https://fav10.net/f498/en-favori-dizi-2011-cok-yakinda-basliyor-64556/

En fazla oyu alan üç dizi 1.tura yükselecektir. Lütfen herkes üç diziye oy kullansın. :)

Oylama süresi iki gündür. Eşitlik halinde eşit oy alan diziler için yeni bir oylama başlatılır.

GRUP C
· Yahşi Cazibe
· Papatyam
· Öyle Bir Geçer Zaman Ki
· Kollama
· Dürüye’nin Güğümleri
· Muhteşem Yüzyıl

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Ozan, keske Muhtesem Yüzyil'i G grubuna koysaydin...

birincisi: Öyle Bir Gecer Zaman Ki cünkü bu dizide hep EN'ler var... En iyi Kanal, En iyi yönetmen, En iyi senaryo, En iyi oyuncular ve En iyi yapim sirketi...
ikincisi: Muhtesem Yüzyil cünkü bu dizidede hep EN'ler var... En iyi yapimcisi, En iyi dekor, En iyi senaryo, En iyi müzik ve En iyi arkadasliklar...
ücüncüsü: Papatyam, cünkü iyi oyunculari var ve bana göre Genis Aile'den ve Cocuklar Duymasin'dan sonra en iyi komedi dizisi bence...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu grup bence en zorlu grup. Güçüler burada toplandı. G grubuna koysaydın demişsin ama ben grupları kendim belirlemedim ki tamamen kurayla belirlendi hepsi :)

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Muhteşem Yüzyıl izlemediğim diziler olmasına rağmen Türkiye standartlarının üstünde olduğu için bu iki diziye oy verdim.

Üçüncü oyumu vermem çok zor oldu. Papatyam ve Yahşi Cazibe arasında kararsız kaldım. Papatyam başka bir grupta olsa büyük ihtimalle oy verirdim ama burada Yahşi Cazibe daha çok hakediyor bence elemeyi geçmeyi.

sazan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
İnş KOLLAMA ilk 3'e girer :)

hektor_13

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
oylama

ya iyi de siz günlerde olan dizilere göre yapsanız ya adminim....karışık olmaz böle günlere göre mesela cuma günü kolllama mı en çok oy cuma nın 1.si kollama olsun...çarşamba hadi acıdım muhteşem yüzyılmı olsunn..günlere göre seçmeniz lazım hem grup larda oluşmuş bu gruplar 7 grup 7 günde her günün ayrı birincisi olması lazım[&:]

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ya iyi de siz günlerde olan dizilere göre yapsanız ya adminim....karışık olmaz böle günlere göre mesela cuma günü kolllama mı en çok oy cuma nın 1.si kollama olsun...çarşamba hadi acıdım muhteşem yüzyılmı olsunn..günlere göre seçmeniz lazım hem grup larda oluşmuş bu gruplar 7 grup 7 günde her günün ayrı birincisi olması lazım[&:]
Günlük anketlerde zaten her günün birincisini seçiyoruz zaten. O şekilde oylama yapmanın bir mantığı yok :)

Fb_King

Favori Üye
Reaksiyon puanı
293
Puanı
204
Şahsen Öyle Bir Geçer Zamanki'ye verdim oyumu.Çok heyecanlı ve Osman war :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oylamada son 5 saat.
Bu şekilde tamamlanırsa Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Muhteşem Yüzyıl elemeyi geçen diziler olacaklar. Yahşi Cazibe ve Papatyam arasında play-off oylaması yapılacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...