En Favori 90'lar Şarkısı | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Büyük Finale Yükselsin ?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yıldız Tilbe derim normalde ama garantilediği için oyumu Candan Erçetin'e vereceğim :)
O şarkı bence daha fazla oy oranını hakediyor :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Murat Kekilli ve Candan Erçetin'in bu şarkıları efsane, Delikanlım ise bu ikisinin yanında bir hiç. Fakat malesef yine şaşırtıcı bir şekilde açık ara önde, sanırım kadının güncel popülerliğinin etkisi yüksek.

Neyse, bu iki şarkı arasından seçim yapmak oldukça zor benim için .Bu Akşam Ölürüm, çocukluk şarkım. Daha iki üç yaşında bu şarkıyı dilime dolayıp koltuktan atlamalar yaptığımı hatırlıyorum. Öte yandan Yalan, bambaşka bir şarkı. Aslında ikisi de ölüm konulu fakat Dünyada Ölümden Başkası Yalan gibi bir cümlenin geçtiği şarkı ister istemez daha ağır basıyor, üstelik efsane bir sesle birlikte. O yüzden oyum Candan Erçetin'in. :)

90'lar etkinliğinde gördüklerimden kişisel sıralama yapacak olursam,

1- Resimdeki Gözyaşları
2- Çöpçüler
3- Yalan
4- Tutuklu
5- Bu akşam Ölürüm

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Murat Kekilli ve Candan Erçetin'in bu şarkıları efsane, Delikanlım ise bu ikisinin yanında bir hiç. Fakat malesef yine şaşırtıcı bir şekilde açık ara önde, sanırım kadının güncel popülerliğinin etkisi yüksek.

Neyse, bu iki şarkı arasından seçim yapmak oldukça zor benim için .Bu Akşam Ölürüm, çocukluk şarkım. Daha iki üç yaşında bu şarkıyı dilime dolayıp koltuktan atlamalar yaptığımı hatırlıyorum. Öte yandan Yalan, bambaşka bir şarkı. Aslında ikisi de ölüm konulu fakat Dünyada Ölümden Başkası Yalan gibi bir cümlenin geçtiği şarkı ister istemez daha ağır basıyor, üstelik efsane bir sesle birlikte. O yüzden oyum Candan Erçetin'in. :)

90'lar etkinliğinde gördüklerimden kişisel sıralama yapacak olursam,

1- Resimdeki Gözyaşları
2- Çöpçüler
3- Yalan
4- Tutuklu
5- Bu akşam Ölürüm
Resimdeki Gözyaşları evet seviyorsun ve benlede baya paylaşıyorsun :A senin yaptığın bu listede ben en sona eklerim :D
Çöpçüler ilk sıramda olurdu :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Yıldız Tilbe - Delikanlım