2017 En Favori Şarkı 2017 Sonuçları | İşte 2017'in En İyi Şarkıları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fav10.net'in gelenekselleşen etkinliklerinden birisi olan En Favori Şarkı'nın 2017 sezonunun sonuna gelindi.

Haftalardır süren oylamalar sonucunda 2017'in en iyi şarkıları sizlerin oylarıyla belirlendi.

122 şarkı arasında yapılan pek çok eleme sonucunda 2017'in en iyi şarkısı, Sıla'nın Mürekkep albümünün slow parçası Yan Benimle oldu . Sıla Altın Kelebek'den 2016 yılının,Pop Kadın ödülünüde bu albüm ile kazanmıştı.

Final oylamasında Sıla Yan Benimle ve Sezen Aksu İhanetten Geri Kalan 50.0% ile berabere kaldılar . Kural gereği eşitlik halinde önceki tura bakılır . Sıla ve Sezen önceki turda da eşit oydalar ve yine kural gereği eşitlik bozulana kadar bir önce olan turlara bakılmaya devam edilir . Yan Benimle Çeyrek Final turunda aldığı fazla oyla kazanmayı başardı. Sıla'nın Yarı Finali'de eşitlik ile geçtiğini hatırlatalım .

En Favori Şarkı Tarihi
2011'in Kazananı: Model - Değmesin Ellerimiz
2011'in Finalisti: Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

2012'nin Kazananı: Sıla - Yoruldum
2012'nin Finalisti: Mustafa Ceceli - Es

2013'ün Kazananı: Sıla - Aslan Gibi
2013'ün Finalisti: İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

2014'ün Kazananı: İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
2014'ün Finalisti: Sıla - Vaziyetler

2015'in Kazananı: Gülşen - Bangır Bangır
2015'in Finalisti: Sıla - Hediye

2016'ın Kazananı: Sıla- Afitap
2016'ın Finalisti : Simge - Yankı

2017'in Kazananı Sıla - Yan Benimle
2017'in Finalisti Sezen Aksu - İhanetten Geri Kalan

Özetle En Favori Şarkı 2017

Kazanan : Sıla -Yan Benimle
Finalist : Sezen Aksu - İhanetten Geri Kalan

Yarı Finalistler: Simge - Üzülmedin mi , Aleyna Tilki - Sen Olsan Bari

Çeyrek Finalistler: Buray - Mecnun , Ziynet Sali - Ağlar Mıyım? Ağlamam ,Tarkan - Beni Çok Sev, İlyas Yalçıntaş - Gel Be Gökyüzüm , Sezen Aksu - Manifesto, Mabel Matiz - Ya Bu İşler Ne , Tarkan - Yolla,Buray - Sahiden,

4.Turda Elenenler:Yalın - Kader Ne Söylüyorsa, İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı,Tuğba Yurt -İnceden İnceden,Hadise - Sıfır Tolerans, Hande Yener - Bakıcaz Artık,Derya Uluğ - Canavar,Emre Aydın - Beni Vurup Yerde Bırakma,Hande Yener - Benden Sonra,Ersay Üner - İki Aşık,Simge - Prens & Prenses,Buray - Seni Sevmiyorum Artık, Harun Kolçak ft. Gülçin Ergül - Ağlat Beni, Oğuzhan Koç - Küsme Aşka

İşte 2017'in En Favori Şarkısı:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İkisi aynı oy almış nasıl Sıla kazandı. Sende kura mi yaptın yoksa birileri gibi:F

Sual haketti bu ikisi arasından.:X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
İki turda da eşit oranlar almışsa berabere bitmeliydi bence.

@Çiğdem- emeğine sağlık.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gerçekten dürüstçe bir cevap vereceksen sana bir şey soracağım @denizz19 sonra uzatmayacağım. :X Özelden yazdın mı hiç birisine bu etikinlik için? :blush: En son diğer şarkı öndeydi de. :grin:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Allah göz vermiş kıymetini bilmiyor bazıları işte ne geldiyse bu ülkeye okumayan sormayan gençlik yüzünden. Abi konuyu okuyun konuyu, kızı zan altında bırakıyorsunuz. :)

@Çiğdem- emeklerine sağlık kraliçem. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@kerem bebeğim birileri bizimle dalga geçtiğini sanmış. Almanya'dan bi füze pası at bana ben İstanbul'dan vurup Ankara'ya gole çevireyim. Sizin orada füzeler ucuzdur şimdi ederi kadar füze atalım oraya.:F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Allah göz vermiş kıymetini bilmiyor bazıları işte ne geldiyse bu ülkeye okumayan sormayan gençlik yüzünden. Abi konuyu okuyun konuyu, kızı zan altında bırakıyorsunuz. :)

@Çiğdem- emeklerine sağlık kraliçem. :bhr:

@kerem bebeğim birileri bizimle dalga geçtiğini sanmış. Almanya'dan bi füze pası at bana ben İstanbul'dan vurup Ankara'ya gole çevireyim. Sizin orada füzeler ucuzdur şimdi ederi kadar füze atalım oraya.:F
Siz ikinizden rahatsız olmaya başladım.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çikocum eline sağlık. Güzel etkinlik oldu. Sezen'in devri geçti galiba hiç kazanamıyor. Eskimiş baya. Daha önce birileri Sezen ile Yarışmaya katılmıştı orada da Sıla'ya yenilmişti hatta Rihanna şampiyon olmuştu. Eskidi bu kadın artık yine Sıla'ya yenilmiş.:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler Sılam Yan Benimle kesinlikle hak edilmiş bir kazançtır kimseden oy falan istemedim geçmiş yarışmalarda Sılaya destek verenleri etiket yaptım sadece bunda da etiksellik anlamında bir sıkıntı görmüyorum. Neticede herkes özgür iradesiyle oy kullandı :D Seneye de Sıla kazanacak bomba albüm geliyo :A