2018 En Favori Üye 2018 | Büyük Final | Çiğdem- vs xBUGRAx

En Favori Üye 2018'in Kazananı Kim Olsun?

• Çiğdem-

Oy: 19 47.5%
  • xBUGRAx

Oy: 21 52.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En Favori Üye 2018'de haftalar süren oylamalar sonucunda yüzlerce üye arasından finale çıkan iki isim belli oldu!

Yarı finalde @Yiğitt i eleyen @xBUGRAx ile @xemrexxx i eleyen @Çiğdem- büyük finalde karşı karşıya!

Finalde daha fazla oyu alan kişi En Favori Üye 2018'in kazananı olacak. Oylarınızı bekliyoruz!
Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.
- Konularda oy verdiğiniz kişiler ve nedeni dışında başka mesaj yazılması yasaktır. Bu tür mesajlar olursa önce silinecek, devamında cezai işlem uygulanacaktır.
- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

*Anket süresi 3 gündür!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Çok zor olacak seçim yapmak :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Her ikisi de çok sevdiğim insanlar, ikisinin kazanmasına da sevinirim. Ama bir oy hakkım var onu da @Çiğdem- demek istiyorum. Başarılar arkadaşlar. :bhr: @xBUGRAx

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Forumun aktiflik sebebi bir sürü etkinliğe imza atan ve efsane yarışmasından dolayı @Çiğdem- demek istiyorum finalde kaybeden yoktur o yüzden ikimizede tebrikler @xBUGRAx

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Finalde olur dediğim 2 isim vardı, ikisi de finalde. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Etkinlik başlamadan @Bully ile konuda konuşmuştuk şampiyon olmamı ya da en az final görmemi istedini söylemişti . Final görsemde benim forumdakı en büyük başarım 2014 yarı finali olmaya devam edecek demiştim . Yine öyle düşünüyorum üye olduktan sadece 4-5 ay sonra yarı final görmem en büyük başarımdır hala , çünkü şuan frumun 5 yıllık üyesi olarak emeklerimizin karşılığını alıyoruz şuankı dereceler sürpriz değil ama 2014 de sürprizdi bu yıl şampiyon bile olsam o dönemki derecem yine en büyük başarım olarak kalacak :bhr:

Şimdi foruma senelerdir emek veren bir başka değerli üye @xBUGRAx ile beni öncelikle bizleri finale çıkardığınız için emeklerimize saygı duyduğunuz için ikimizin adınada teşekkür ediyorum :bhr: Kim şampiyon olsa hak eder ve sevinirim şu dakıkadan sonra bence fark yok Buğraya başarılar ve oy kullanan herkese teşekkürler sonucta Bugrada hak ediyor kime verildiğinin önemi yok etkinlik konuşmamıda buraya yapayım bittiğinde kazanan konusunda bu sefer diğer derece alan arkadaşlar hakkında da görüşüm olacak :Z:Z:Z

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...