2018 En Favori Üye 2018 | 5.Tur | xBUGRAx vs kerem

Hangi Üye Çeyrek Finale Yükselsin ?

• xBUGRAx

Oy: 23 69.7%
  • kerem

Oy: 10 30.3%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği "En Favori Üye" 2018,çeyrek final oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.
- Konularda oy verdiğiniz kişiler ve nedeni dışında başka mesaj yazılması yasaktır. Bu tür mesajlar olursa önce silinecek, devamında cezai işlem uygulanacaktır.
- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

*Anket süreleri 3 gündür.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
alamancı @kerem burda nalları dikecek gibi @Çiğdem- :) yakmışsın alamancıyı :)
bu sertab gülben yarışı değilki durumlar eşit olsun :) elenecek şimdi sertabada konsantre olamayacak? alamancıya yanmamda sertaba dayanıyor işin ucu :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bu sertab gülben yarışı değilki durumlar eşit olsun :) elenecek şimdi sertabada konsantre olamayacak? alamancıya yanmamda sertaba dayanıyor işin ucu :)
Boşver düşene bir tekme de sen vur @xBUGRAx burada sevinsin MS'de de ona vururuz tekmeyi orada da @kerem kazansın :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bu forumda daha 1 yılım bile dolmadı. Son 16'ya girdim en azından, sen 3. turda elenmene ne diyeceksin? :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu forumda daha 1 yılım bile dolmadı. Son 16'ya girdim en azından, sen 3. turda elenmene ne diyeceksin? :A
beni sevmiyorlar allah onları bildiği gibi yapsın ne diyim:)
ben ilk yılımda banlanarak ödüllendirilmiştim seçmeleri şöyle dursun bari banlamasaydılar iyiydi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...