2018 En Favori Üye 2018 | 5.Tur | serhatt vs Dosi

Hangi Üye Çeyrek Finale Yükselsin ?

• serhatt

Oy: 13 38.2%
  • Dosi

Oy: 21 61.8%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Öyle olmuşuz :(
Senin bende yerin farklı. İkimiz yakın zamanlarda üye olmuşuz ve yine yakın zamanlarda konularda aktif olduk. Sana ilk konunu açtıran bendim ve o başlarda konuları nerde nasıl açacağını bilmeyen serhatt bu işte usta oldu kısa zamanda :D birlikte forum için çabalayan iki calışkan favoriüyeyiz bence ve bu yüzden yoldaşım diyebilirim sana :bhr:

Teşekkürler, sürpriz bir oy oldu bu benim için :bhr:

Bende atak yaptım bu sene:A
Yok ya senin kusuruna bakmam ben :bhr:

Ya bi bir kerede harika attır bana. İlla güldürecen :F
Bu fark ne böyle :eek: @serhatt a avatarındaki gibi bakıp gülüyorsun şu an değil mi doğru söyle :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
al birini vur ötekine ikisinide sevmem :) bu gurubu pas geçeyim hainler sizi :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Bu fark ne böyle :eek: @serhatt a avatarındaki gibi bakıp gülüyorsun şu an değil mi doğru söyle :A
Hayır tabikide. @serhatt çok sevdiğim bir arkadaşım :)
Kendimi şuan Yunus Günçe gibi hisettim. Bir önceki tur nerdeyse eleniyordum. Ondan önceki turda zorla çıktım. :A
Ben hiç beklemiyordum bukadarını. Geçen sene 3 turda elenmiştim çünkü ve oy oranımda azdı :D Ben geçen turu geçince sevindim çünkü güçlü isimler vardı grubumda. Zaten oylardanda belliydi. Bu tur daha belli değil ama tur atlarsam bir önceki tur gibi hissettirmez bana :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayır tabikide. @serhatt çok sevdiğim bir arkadaşım :)
Kendimi şuan Yunus Günçe gibi hisettim. Bir önceki tur nerdeyse eleniyordum. Ondan önceki turda zorla çıktım. :A
Ben hiç beklemiyordum bukadarını. Geçen sene 3 turda elenmiştim çünkü ve oy oranımda azdı :D Ben geçen turu geçince sevindim çünkü güçlü isimler vardı grubumda. Zaten oylardanda belliydi. Bu tur daha belli değil ama tur atlarsam bir önceki tur gibi hissettirmez bana :D
Belli olmuyor bu işler forumda hiçbir oylama doğrusal ilerlemiyor zaten :A Yunus Günçe iyi benzetme olmuş evet Sabriye de olabilir tabi :A

O farka sebep olanlardan biri de sensin utann :A
Utanmayı senden öğrenecek değilim forumda sarkıntılık yapmadığın insan kalmadı be sapık herif:A

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Belli olmuyor bu işler forumda hiçbir oylama doğrusal ilerlemiyor zaten :A Yunus Günçe iyi benzetme olmuş evet Sabriye de olabilir tabi :A

Utanmayı senden öğrenecek değilim forumda sarkıntılık yapmadığın herif kalmadı be :A

O değilde siz neden bütün oylama konularındasınız Kütük Bey? :A Amacınız ortalığı karıştırmak mı? :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060

Utanmayı senden öğrenecek değilim forumda sarkıntılık yapmadığın herif kalmadı be :A
Sabriye'nin kalacağını biliyorduk ilk zamanlarında:A Yunus en uygunu. Her oylama şimdi gider diyorduk :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O değilde siz neden bütün oylama konularındasınız Kütük Bey? :A Amacınız ortalığı karıştırmak mı? :A

Galiba öyle :eek: baksana en üstte ne yazmış :eek: @MasacRE-

DMVFy4KX0AAEZV7.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060

Utanmayı senden öğrenecek değilim forumda sarkıntılık yapmadığın herif kalmadı be sapık herif:A
Banabak paralarım seni hadsiz terbiyesiz,kime sarkıntılık ermişim be :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
bir fok görmedik senden yaralı parmağa şeetmezsin zaten :) işe yarasaydın şimdi sana oy verirdim yaramadığın için zaten kararsız kaldım :)
Ben senin olmadığın dönemlerde işe yaramaya başladım mayıstan beri yani :A
Ayrıca senin oyna da kalmadım :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...