2018 En Favori Üye 2018 | 5.Tur | Bully vs Sherlock

Hangi Üye Çeyrek Finale Yükselsin ?

• Bully

Oy: 19 51.4%
  • Sherlock

Oy: 18 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kaan'ı geçersem kendimi şampiyon ilan edip, forumu zirvedeyken bırakmayı düşünüyorum. :A @Bully

Ayy sende ne diye erken uyandın kış uykusundan ayoll uğraş dur şimdi :A :A :A

@Bully @Sherlock a vermiş zaten :A :A :A

benim şerrimden korkmuştur:) nasıl olsa eleyecek bu beni en iyisi ben kendi kendimi intihar edeyim diye düşünmüştür :)
Ben bu etkinlikte final görmüş bir üyeyim, @Sherlock kardeşim ilk çeyrek finalini görmeyi hak ediyor diyerekten oyumu ona verdim :D Ama üst tura yükselirsem de mutlu olurum tabii, bekleyip göreceğiz artık halkımızın takdiri :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
hqdefault.jpg

@Sherlock vs. @Bully

Robert.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Benim herif daha sempatik ve karizma. :A

@Maskeli Fedai Sherlock dizisini izle diyordu ama vakit bulamadık, başka bahara kaldı artık. :A
İzlemeden önce Robert Downey'in daha iyi olduğunu düşünüyordum ama sonradan Benedict Cumberbatch'in rolüne daha oturduğunu gördüm. Çok hızlı konuştuğundan ve bol bol İngiliz aksanına yer verdiğinden, takip etmesi zor. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben bu etkinlikte final görmüş bir üyeyim, @Sherlock kardeşim ilk çeyrek finalini görmeyi hak ediyor diyerekten oyumu ona verdim :D Ama üst tura yükselirsem de mutlu olurum tabii, bekleyip göreceğiz artık halkımızın takdiri :A

Güzel düşüncelerin için teşekkür ediyorum Kaan’ım. Yalnız oylama eşit gidiyor, galiba ikimiz birden çıkacağız. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
elenmek üzere olan herkes elenmenin acısını hafifletmek için bir bahaneye sığınır:) sende şimdiden üzüntünü hafifletecek bahanelere sığınmaya başlamışsın :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...