2018 En Favori Üye 2018 | 4. Tur | G Grubu

Hangi 2 üye 5.tura yükselsin ?

• Afet Güçverir

Oy: 19 70.4%
  • denizz19

Oy: 16 59.3%
  • MasacRE-

Oy: 13 48.1%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk oyum @Afet Güçverir öğretmenime (canım kardeşim Atacan'a) gidiyor..

Zaten ikinci oy konusunda zorlanıyordum. @MasacRE- daha iyi bir kurada 5.tur görebilirdi belki, burada işi zor. Sohbetinden keyif aldığım bir arkadaşım.

@denizz19 daha önce yarı final görmüş, forumun en popüler isimlerinden. Bir zamanlar en yakınlarımdandı.

Oyum Utku'ya gitti, geride olduğu için de destek vermek istedim. Zaten buraya oy kullanmaya bi çekinilmiş en zor grup burası olduğu için. :X

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Çiğdem- böyle ölmem füze atsaydın bu nasıl grup :eek:

Oyumu kendimle beraber @Afet Güçverir e verdim, @denizz19 un oyu daha azmış, bari az da olsa denge gelsin yarışmaya :A Deniz de böyle düşünerek bana verecektir zaten oyunu :bhr:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Oylarım şu şekilde,

@mrt-06 (diğer nick çok uzun :) )
@MasacRE

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence 5.tur hakkıydı ama başka bir grupta da güme gidebilirdi, burası en zorlusu da olsa kolay grup yok sonuçta. :A
Vlla bu etkinlik başka benden daha deneyimli oldun için daha iyi biliyorsun kimseyle oy sohbeti bile yapmak yasak bir kulağıma gelirse oklavayla perişan ederiz o kişiyi :A

Çok keyifli ama çok tehrikeli bir etkinlik bir gafrete düşersen tüm foruma rezil oluyorsun kuralların tek acımadığı etkinlik bu , ben konuları açıp gidiyorum oy kullanana kadar dahada gelmiyorum böyle ara sıra etiket edip sohbet eden hariç :A Bana kullanmayan bir kaç kişiye kullandım kesinlikle oy vermeyene vermeme şeyim yok bakıyorum içime sindiklerime kullanıyorum başka hesabım olmaz olursa o üyeye haksızlık ederim yine bakıp bu gece ya da yarın içime sinenlere kullanıcam sizlerden sonra bu byük sorumluluğu taşımak bana gurur veriyor ve yetiyor forumun zirve aktivitesi bu etkinlik :bhr::bhr::bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vlla bu etkinlik başka benden daha deneyimli oldun için daha iyi biliyorsun kimseyle oy sohbeti bile yapmak yasak bir kulağıma gelirse oklavayla perişan ederiz o kişiyi :A

Çok keyifli ama çok tehrikeli bir etkinlik bir gafrete düşersen tüm foruma rezil oluyorsun kuralların tek acımadığı etkinlik bu , ben konuları açıp gidiyorum oy kullanana kadar dahada gelmiyorum böyle ara sıra etiket edip sohbet eden hariç :A Bana kullanmayan bir kaç kişiye kullandım kesinlikle oy vermeyene vermeme şeyim yok bakıyorum içime sindiklerime kullanıyorum başka hesabım olmaz olursa o üyeye haksızlık ederim yine bakıp bu gece ya da yarın içime sinenlere kullanıcam sizlerden sonra bu byük sorumluluğu taşımak bana gurur veriyor ve yetiyor forumun zirve aktivitesi bu etkinlik :bhr::bhr::bhr:
Aa tabii ki en katı etkinlik de bu etkinliktir. :D Diğer etkinliklerde esneklikler olur ama bunda olmaz. :A

Bayrağı sana devrettik, içimiz çok rahat bu yüzden. :bhr:

Herkesin en heyecanla beklediği etkinlik En Favori Üye'dir tabii ki, sonra dizi ve şarkı gelir. Hepsinde de emeklerimiz var, biz gitsek de hatıralarımız yaşayacak. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,894
Puanı
1,060
Biraz düşünecem bu grubu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...