2018 En Favori Üye 2018 | 3. Tur | C Grubu

Hangi 3 üye 4.tura yükselsin ?

• denizz19

Oy: 27 77.1%
  • Harunnn60

Oy: 15 42.9%
  • Bazinga

Oy: 23 65.7%
  • Sherlock

Oy: 25 71.4%
  • Tolstoyevski

Oy: 8 22.9%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mesajını okuduktan sonra böyle oldum. :bhr:

VDnRyr.jpg
Ne kadar çirkin olmuşsun :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
Zor bir grup :S
@denizz19 forumdaki en yakınlarımdan ama onun haricinde aktif ve foruma katkısı olan ve forumun temel taşlarından biri. Herkesle sohbet eden birisi. Oylamasamda tur atlar zaten :A:A

@bazinga ya da böyle bir forum kurduğu için minettarım. Bana çok güzel dostluklar kazandırdı forum. Aktif ve arada konu açtığıda oluyor :A herkeslede iletişimi olan birisi.

@Sherlock çok çalışkan ve kaliteli konular açan moderatör. Sohbetide çok keyifli :D oyumun biri kendisine gidecek :) Gözlemlediğim kadarıyla herkesle iyi geçinen biri ve öyle durup dururken üyelere laf attığınada denk gelmedim :D

@Tolstoyevski de en yakınlarımdan ve en çok samimiyetlik kurduğum bir kaç kişiden biri. Bu grupta aktifliği en az olan ama aktifken farklı konularla katkı sağlayan biri. Tols'da herkesle sohbet eden birisi.

Ben şuana kadar öncelikle foruma verilen katkılar ve aktifliğe göre oy verdim 90%
Bu grubu biraz düşünmem gerekiyor :)

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 forumdaki en yakınlarımdan ama onun haricinde aktif ve foruma katkısı olan ve forumun temel taşlarından biri. Herkesle sohbet eden birisi. Oylamasamda tur atlar zaten :A:A

@bazinga ya da böyle bir forum kurduğu için minettarım. Bana çok güzel dostluklar kazandırdı forum. Aktif ve arada konu açtığıda oluyor :A herkeslede iletişimi olan birisi.

@Sherlock çok çalışkan ve kaliteli konular açan moderatör. Sohbetide çok keyifli :D oyumun biri kendisine gidecek :) Gözlemlediğim kadarıyla herkesle iyi geçinen biri ve öyle durup dururken üyelere laf attığınada denk gelmedim :D

@Tolstoyevski de en yakınlarımdan ve en çok samimiyetlik kurduğum bir kaç kişiden biri. Bu grupta aktifliği en az olan ama aktifken farklı konularla katkı sağlayan biri. Tols'da herkesle sohbet eden birisi.

Ben şuana öncelikle foruma verilen katkılar ve aktifliğe göre oy verdim 90%
Övgüne kurban :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Ben şuana kadar öncelikle foruma verilen katkılar ve aktifliğe göre oy verdim 90%

Duygulandım. :( Tüm güzel düşüncelerin için teşekkürler, duygularımız karşılıklı. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...