2018 En Favori Üye 2018 | Çeyrek Final |Yiğitt vs Dosi

Hangi üye yarı finale yükselsin ?

• Yiğitt

Oy: 19 51.4%
  • Dosi

Oy: 18 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği "En Favori Üye" 2018,çeyrek final oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.
- Konularda oy verdiğiniz kişiler ve nedeni dışında başka mesaj yazılması yasaktır. Bu tür mesajlar olursa önce silinecek, devamında cezai işlem uygulanacaktır.
- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

*Anket süreleri 3 gündür.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
burda çok rahat oy kullanacağım codminlerden nefret ederim:) tabikide oyum @Dosi ye diyecektim ama demedim bana vermediği oylar aklıma geldi yine :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Dosi dedim. Sebeplerini önceki turlarda belirtmiştim zaten, tekrar tekrar yazmama gerek yok sanırım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim Şampiyon adayımla karşılaşmışım :A Hislerimde yanılmam ve @Yiğitt ile eşleşeceğimi tahmin etmiştim.
Başarılar herkese :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Buraya kadar sinsi sinsi geldin, bravo. :A Aynı benim gibi. :bhr: Galiba yollarımız yarı finalde kesişecek. :bhr: :A
Yok artık :F
Bu turu geçersem @Sherlock un deyimiyle forumu zirvede bırakmak en iyisi olur :A
O değilde ben başlıkta kadın üyelikten dolayı Dosi vs Yiğit olmasını isterdim :A
@Dosi dedim. Sebeplerini önceki turlarda belirtmiştim zaten, tekrar tekrar yazmama gerek yok sanırım. :A
Seninle kısa yola alıştık ama ben yinede en son açıklamada ekledim :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu turu geçersem @Sherlock un deyimiyle forumu zirvede bırakmak en iyisi olur :A
O değilde ben başlıkta kadın üyelikten dolayı Dosi vs Yiğit olmasını isterdim :A

Maalesef canım, bizde öyle ayrıcalıklar yok. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Üşengeç adamım ben, lütfen. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sohbetler herşeyi belli ediyor. Süslü laflar daima hoşumuza gider ama sana ayrıcalık yapıyorum, yormayalım seni :A

Canın sağolsun :bhr: o pis dediğin kelimenin önündeki cümle yeterli benim için :A

Önceki turda uzun uzun yorumumu yapmış olmasam şu an üşenmez yazardım. :A Üşengeçliğimi gözardı ettiğin teşekkürler. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...