2018 En Favori Üye 2018 | Çeyrek Final |Çiğdem- vs Arslan Bey

Hangi üye yarı finale yükselsin ?

• Çiğdem-

Oy: 22 59.5%
  • Arslan Bey

Oy: 15 40.5%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2883504_300x300
aslan-akbey_1256656.png

maxresdefault.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem'in bu yıl foruma büyük bir katkı sağladığını düşünüyorum, gerek düzenlediği yarışmalarla gerekse yönetimdeki performansıyla. Yönetimdeki performansına ben şahidim zaten, yönetimin aldığı her kararda adaletli ve objektif bir şekilde fikrini belirtiyor. Bunlar dışında zaten çok yakın arkadaşım oldu kendisi. :bhr:

Arslan Bey ise ben foruma geldiğim dönem ara vermişti, en son geldiği dönemde onunla da çok iyi arkadaş olduğumu düşünüyorum. Kendisi "abim" olur. :A Yorumlarını okumaktan, karşılıklı konuşmaktan keyif aldığım birisi. Ara vermemiş olsa ve son zamanlardaki performansını bu yıl boyunca sergilemiş olsa belki oyum kendisine gidebilirdi.

Bu şekilde bir kıyaslama yaptım ve @Çiğdem- dedim. Foruma uzun süre ara vermiş olmasına rağmen buralara kadar gelen @Arslan Bey'i (abimi. :A) de tebrik ederim. :)

sevilla-fenerbahce-celebration-volkan_ns3l5oiteazk137w6s80t6u7q.jpg

Fenerbahçe, Sevilla'yı elemişti ve çeyrek finale çıkmıştı. @Afet Güçverir ile karşılaştım ve onu geçmem, istemsiz böyle bir hisse kapıldırdı. Turu atlayacağımı düşünmüyordum, 17-16'ydı durum, son dakikalarda 18-17 ile geçmişim. Çok şaşırdım.

084goalDM_468x217.jpg

Bir sonraki tur Fenerbahçe, Chelsea ile karşılaşmıştı ve çok zor bir rakipti. @Çiğdem- de, Chelsea gibi bir rakip, çok zorlu.

Fenerbahçe'nin çeyrek finale çıkması gibi bir hisse kapılmamı sağlayan forum sakinlerine teşekkür ederim, sağ olun.

@Çiğdem- dedim forum için önemi çok büyük cadının, bir final görmeli artık :A @Arslan Bey de son aylarda foruma damga vurarak çeyrek finale kadar geldi, onu da bu başarısından ötürü kutluyorum :D

Canım arkadaşım @Çiğdem- dedim :)

Neşesi, bitmek bilmeyen güzel enerjisi ve keyifli sohbetiyle forumu ayakta tutan isim kendisi. Emek ve katkıları zaten ortada, çoğu etkinliği o yürütüyor, ms ile forumu canlı tutuyor, yeri geliyor yeni etkinlikler başlatıyor. :X

İnşallah şampiyon olur, bunu can-ı gönülden istiyorum. :D

Bu yıl forumu ayakta tutan benim de birçok yetkimi ve yürüttüğüm görevi kendisine emanet ederek emekli olduğum @Çiğdem- bu yıl finali hak ediyor. Oyum Çiğdem'e. :D
Aaa güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar :bhr: Duygularımız karşılıklı :Z

@Arslan Bey Bu yıl olan güzel goy goy larını inş geldiğinde de görürüz .Şampiyon olmasından bile daha önemli benim gözümde bu yönünü koruması sanırım yarın öbürgün gidicekti gelmeni bekliyor olacaz :bhr:

Oy veren herkese teşekkürler :bhr: :bhr::bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
üçüncü turda kime oy vermiştiniz @Çiğdem- @Arslan Bey :)

ne demişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :) umarım kolkola elenirsiniz lanet olasıcalar :)
Ayy sana ilk 2 tur da kullanmıstım sen hiç kullanmıyorsun demeyecem ayoll :A Bana hiç oy kullanma bu yıl senin için soğusun yeter ki :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu yıl forumu ayakta tutan benim de birçok yetkimi ve yürüttüğüm görevi kendisine emanet ederek emekli olduğum @Çiğdem- bu yıl finali hak ediyor. Oyum Çiğdem'e. :D
Aaa İdare ettiriyoruz işte ,senin kadar olamayız cnm senin yerin ayrı forumda :bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ayy sana ilk 2 tur da kullanmıstım sen hiç kullanmıyorsun demeyecem ayoll :A Bana hiç oy kullanma bu yıl senin için soğusun yeter ki :A :A :A

finale çıkarsan sana söz veriyorum , rakibine oy atacağım :) oy vermeme orucumu finalde bozarım artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...