2012 En Favori Üye 2012 Kazananı: xdragxx

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haftalardır süren En Favori Üye 2012 oylamalarının sonucunda kazanan belli oldu. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen 2010 ve 2011 yıllarında Neferet'in kazandığı En Favori Üye oylamasının 2012 ayağını kazanan finalde Fks14'ü 22-20 ile geçen xdragxx oldu.

Özetle En Favori Üye 2012:

[/B][/SIZE][/COLOR]Kazanan: xdragxx
Finalist: Fks14
Yarı Finalistler: BesaleT, takas
Çeyrek Finalistler: cevaa, darksaal, emreemreu, Orcun_22
TOP 16'ya Kalanlar: Arslan Bey, çocuklarduymasın, emre5757, endgame, Μαнoni, Prncss.., RevaN, Ulvi Ç.

Başta xdragxx olmak üzere tüm bu arkadaşlarımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Seneye En Favori Üye 2013'te görüşmek üzere...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cidden çok stres son dakikada oy yiyecek misin falan filan ömrümden ömür gitti finalde son 2-3 dakika :)
Çok iyi arkadaşlarım var bu forumda sevmeyenim de olabilir ama sevenim de çok o kadar olumsuzluğa rağmen bu arkadaşarlar beni finale çıkardılar ve finalde de kazandım şu anda çok mutluyum yani 5-6 sene sonra da olsa 10-12 sene sonra da olsa bu forum kalacak ve yeni üyeler diyecekki xdragxx diye bir üye bu turnuvayı kazanmış :)
Neferetten bayrağı olduk mutluyum çok çok zor üyeleri geçtim herkese teşekkür ederim finalde kaybeden Fks14'ü de tebrik ederim,yarı finale kalan BesaleT ve takas'ı da tebrik ederim :)
Herkesi tebrik ederim yani olmad ya konuşma :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Cidden çok stres son dakikada oy yiyecek misin falan filan ömrümden ömür gitti finalde son 2-3 dakika :)
Çok iyi arkadaşlarım var bu forumda sevmeyenim de olabilir ama sevenim de çok o kadar olumsuzluğa rağmen bu arkadaşarlar beni finale çıkardılar ve finalde de kazandım şu anda çok mutluyum yani 5-6 sene sonra da olsa 10-12 sene sonra da olsa bu forum kalacak ve yeni üyeler diyecekki xdragxx diye bir üye bu turnuvayı kazanmış :)
Neferetten bayrağı olduk mutluyum çok çok zor üyeleri geçtim herkese teşekkür ederim finalde kaybeden Fks14'ü de tebrik ederim,yarı finale kalan BesaleT ve takas'ı da tebrik ederim :)
Herkesi tebrik ederim yani olmad ya konuşma :D

insan benide katar yoruma terbiyesiz :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Gerçek konuşmak gerekirse süpriz oldu çünkü kimsenin bu oylamalar başlayınca xdragxx'in 1.olacağını tahmin etmiyordu o yüzden süpriz oldu diyorum :) Ama en azından şampiyona elendik yarı finalde :) Tebrikler xdragxx :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gerçek konuşmak gerekirse süpriz oldu çünkü kimsenin bu oylamalar başlayınca xdragxx'in 1.olacağını tahmin etmiyordu o yüzden süpriz oldu diyorum :) Ama en azından şampiyona elendik yarı finalde :) Tebrikler xdragxx :D
Bir de panpamsın :D
Herkesin şansı eşitti :D