2011 En Favori Üye 2011 - Çeyrek Final - xdragxx vs LeqeND KiLLeR

Hangisi yarı finale çıksın ?

• xdragxx

Oy: 2 11.8%
  • LeqeND KiLLeR

Oy: 15 88.2%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eşitlik durumunda önceki turlardaki oy toplamlarına bakılır. Süre 2 gündür.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
hacılar ilk 8'e girmek de güzeldi ben fazla fark yememek için kendime oy attım:D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
LeqeND KiLLeR'e verdim oyumu o daha hiper'aktif'

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Iki üyeyi de çok seviyorum. Ikisi benden büyük ve ikisine de ayni seviyede saygi duyuyorum. Kendilerine bana göre hassiyetlerini takdir ediyorum.

Gelelim yorumuma:

xdragxx: Aykut, Genis Aileci ve çok aktif olan birisi. Onu seviyorum ve ona saygi duyuyorum. Kendisi bol bol yorum yaziyor ve bol bol konu açiyor. Kendisini takdir ediyorum, yakinda xdragxx'i mod olarak görürseniz hiç sasmayin.

LeqeND KiLLeR: Emre abim, arkadasim, fenerbahçelim. Kendisi çok çok atkif ve çok çok yorum yapiyor. Umarim uzun yillar burada kalir.

xdragxx ve LeqeND KiLLeR ikinizi ayni seviyede seviyorum ve ayni seviyede basarili buluyorum. Bu karar benim için gerçekten çok zor oldu ama affet beni xdragxx.

Oyum LeqeND KiLLeR'e ..

Ama bunu da belirtmek isterim, xdragxx ve LeqeND KiLLeR'in arasindaki farka çok sasirdim. Bu kadar farki haketmiyor xdragxx.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
yok hac bu kadar farkı hak ediyorum bence kura çekiminden önce asla çıkmasın dediğim kişi çıktı bunun için üzgünüm legend killer foruma 2008 de aktif olmuş üstün başarılarından dolayı buraya kadar gelmiş ben kendimi 2012de yarı final olarak hedefledim şimdiden zaten legend benim her zaman favorimdi
tebrikler legend benden iyiydin ama oyum 1 de kalmasın diye kendime oy attım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...