Yaşam En Büyük Asker Bizim Asker

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mantığını hala kavrayamadığım akıl almaz bir kutlama. Gerçekten en büyük asker onların askeri mi? :A

Az önce karşı komşunun oğlunu uğurlarken, tüm arabalarla yolu tıkayıp son ses Tuğba Ekinci O Şimdi Asker canı neler ister şarkısının çalınması nasıl bir mantık? :F

Daha beterleri de var Ya Allah Bismillah Allahuekber nidaları da bir hayli travmatik :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Mantığını hala kavrayamadığım akıl almaz bir kutlama. Gerçekten en büyük asker onların askeri mi? :A

Az önce karşı komşunun oğlunu uğurlarken, tüm arabalarla yolu tıkayıp son ses Tuğba Ekinci O Şimdi Asker canı neler ister şarkısının çalınması nasıl bir mantık? :F

Daha beterleri de var Ya Allah Bismillah Allahuekber nidaları da bir hayli travmatik :D

Annemle bunun bahsi çok geçti bizde. Anneme dedim sakın bana böyle bir şey yapmayın olay çıkartırım sıkılırım zorla mı falan dedim. :D O o zaman bakarız artık bilemem demişti. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Mantıksız bir iş bence :D
aynen ondan olay cıkartarım istemem dedim ya :D birde ondan önce ne iğrençlikler yapılıyor bir bilsen klasik Türk şeysi anlamışsındır hayatta böyle şeylere gelemem ve tavrımı net koyarım ben kimse de bir şey diyemez. :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
@denizz19 @DiziTutkunu asker uğurlaması daha anlamlı olmalı bence ne öyle tuğba ekinci şarkısı çalması saçmalık eline kına yakarak dualarla gönderilmeli evlatlarmız askere;)