En İyi Oyuncu Yarışması Mart Ayı Sonuçları

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Neslihan atagül,kaan urgancıoğlu,kıvanç tatllıtuğ,aslı Enver,burcu biricik listede olmaları iyimiş,listedeki tüm oyunculara tebrikler emeğine sağlık @xemrexxx iyi bir liste olmuş:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Mart ayının en iyi performansları belli oldu. Bu ay 4 birinci var; Ceren Moray, Hüseyin Avni Danyal, Kanbolat Görkem Arslan ve Özgür Ozan.Kendilerini tebrik ediyoruz:X

Listede ilk 20 şöyle:
Ekli dosyayı görüntüle 54740
Ekli dosyayı görüntüle 54743 Ekli dosyayı görüntüle 54741 Ekli dosyayı görüntüle 54744 Ekli dosyayı görüntüle 54742
benim oylarımı dikkate almamışsın ? yoksa bu kadar berbat isimler liste başı olmazdı :) bir daha oy falan yollamayacağım madem dikkate alınmıyor ben niye kendimi yorayım :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Zirvedeki isimlerden Kanbolat Gorkem'e tebrikler.

Ugur Yucel'e iyi bir karsilama yapmisiz, ben de listeye girsin diye azcik torpil gectim :A

Timucin Esen ve Gurkan Uygun da oy verdiklerim arasinda.

Nilperi Sahinkaya, Cetin Tekindor, Nejat Isler ve Alperen Duymaz daha yuksek yerleri hak ediyorlar.

Bunlar disinda sonuclar yine fiyasko tabii :)

Emegine saglik @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,553
Puanı
1,061

Ugur Yucel'e iyi bir karsilama yapmisiz, ben de listeye girsin diye azcik torpil gectim :A

Nilperi Sahinkaya, Cetin Tekindor, Nejat Isler ve Alperen Duymaz daha yuksek yerleri hak ediyorlar.

Emegine saglik @xemrexxx
thanks hadsiz:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,553
Puanı
1,061
Engin Altan ilk 20'ye girebilmiş sonunda emeğine sağlık @xemrexxx :)

Bu ne be Kırgınlardan kimse girmemiş listeye:kizgin:

Çağdaş Onura ve Engin Altana tebrikler ilk sırayı almaları gerekiyordu olmamış :A

He ne kadar oy verdiğim isimlerden sadece biri listeye girmiş olsa da beğendim sonuçları. Yalnız Anıl Tetik nedir ya

Emeğine sağlık @xemrexxx

amann hangi kafayla bu katır suratlıyı 1.yaptınız bee :( birde kişniyor gibi poz vermiş :(
156d6c28f182d2-jpg.54743

Neslihan atagül,kaan urgancıoğlu,kıvanç tatllıtuğ,aslı Enver,burcu biricik listede olmaları iyimiş,listedeki tüm oyunculara tebrikler emeğine sağlık @xemrexxx iyi bir liste olmuş:)

birde fi var seroş var berrak var :)

Diziyi izlemedim hiç fragmanlarına bakıyorum ara ara ama ne anlatıyor hiç anlamıyorum :A

Gerçek bizle uğraşma. :mad:

Gelinimizin 8 reytingi kıskanılıyor resmen. .ss Akşam olur karanlığa dalarsın oy gelin oy gelin sevdalı gelin...

Emegine saglik @xemrexxx
bu ayki listede Fi dizisi içerde,anne, vatanım sensin gibi en çok oylanan 3 diziyi sollayacak gibi :A