En İyi Oyuncu Yarışması--Aralık Ayı-- Oylama Başladı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
O kız dizinin en zayıf halkası bozdağlılar geldiğinden beridir ömerle aşk sahneleride yok dizide süslük olarak dolasıyor :A :A :A
bu ayki oyların neyse de önümüzdeki ay edho da meryoşumu da oylucan eğer 7 poinntten aşağı verirsen sadece yarışmadan atmam @EFE UYSAL ın dediği dar ağacını kurarım sandalyeye tekmeyi basarım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hic mi insafın yok.ss
bu ayki oyların neyse de önümüzdeki ay edho da meryoşumu da oylucan eğer 7 poinntten aşağı verirsen sadece yarışmadan atmam @EFE UYSAL ın dediği dar ağacını kurarım sandalyeye tekmeyi basarım :A
Amann neyse saat 4 olucak yine fazla kaldım ayoll daha yarın ev işlerini yapıp oylamayı baslatıcam :F

hadi size iyi geceler @dosimosi @Bully @xemrexxx @EFE UYSAL :A :A :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Müebbet hapsini talep ediyoruz :A
esas senin oyunu geçersiz sayıcam @Billy Kane in diziden ayrıldı dediği kıza puan vermişsin :F @Bully @mrt-06 sayın co adminlerim duruşma talep ediyorum favori üyeliği alınsın suçluysa:A davacıyız @EFE UYSAL la:A
ertuğruldan maria ayrıldı daha geçen haftalarda yeni ayrıldı ayoll biz aralık ayını oylamadıkmı aralık ayındakı bölümelrde vardı bundan sonra listeye koymazsın :A .A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hata sende insan uyarmazmi :A
Yüksek sosyete final yaptı onuda oyladık aralık ayını dikkate aldık @xemrexxx te sorun yok şimdide ocağı dikkate alıcaz seçkin de çıktı kiralık aşktan onuda oyladık mesala :A

zeynep çamcının uanındaki şu kız ayrılmış seviyor sevmiyordan :A Ekli dosyayı görüntüle 53381
Tamamda aralık ayındakı bölümelrde vardı bunuda ocakdakı listeye koyma olsun bitsin ayoll .A .A :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Yüksek sosyete final yaptı onuda oyladık aralık ayını dikkate aldık @xemrexxx te sorun yok şimdide ocağı dikkate alıcaz seçkin de çıktı kiralık aşktan onuda oyladık mesala :A

Tamamda aralık ayındakı bölümelrde vardı bunuda ocakdakı listeye koyma olsun bitsin ayoll .A .A :A
billy e göre aralıkta yokmuş bu kız :A artık araştırıcaz bakalım kim haklı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
billy e göre aralıkta yokmuş bu kız :A artık araştırıcaz bakalım kim haklı :A
Seviyor sevmiyoru netten izliyorum zaten hangi bölüm çıktığını hatırlamıyorum ofiste bir salak kız vardı o işte :A sen ayrılanları ocak listesine koyma sorun olmaz :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
hhahaha aa çok teşekkürler görün Bully xemrexxx çoğalmaya absladık efe dosimosi arkamda ayoll :A .A :A

YARIN iyi puan verdiğim kadın oyuncuları gösteririm ozaman analrınız adaletli seçimimi
:A :A .A
sen başak atıcıya baktınmı Arka sokaklarda tunç olayını seyrederken yani hande komisere

@xemrexxx hande komiser iyi çatıştı resmen bombanın patladığı sahnede 30 Aralıkta son sahnede sezgin pakizelik yaptı

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
20 kişi buldunmu sonucları hesaplamaya absla ozaman ayoll sonra üstüne ne gelirse artık
:A :A :A

Bakalım ayoll önemli olan düşmanımız cesur ve güzeli değilde canlı cesur yüreği izlemesi olucak @vadikızı nın seçimi yolunu belirler ayoll o tuhaf diziyi tercih ederse ben cesur yürek izleyicisi olrak saymam ben bile kaç haftadır vatanım sensinden önce cesur yüreği canlı izleiyorum sonra vatanım sensini :A :A .A

Ben Cesur ve güzeli de netten takip ediyorum ben perşembeleri Fox tv umuda kelepçe
vurulmazı izliyorum Cesur Yüreğide netten takip edecem sanırım karar vermedim düşünüyorum sevdiğim diziyi ama sen saysanda saymasanda ben cesur yüreği izlemeye
devam etcem senin sayıp saymaman umrumda değil cadıı :F

20 yeterli bence yarışmayı devam ettirmek için souçta 7-8 dizi oylayan da var :F mesela @pompy reyiz tek dizi izleyip oyluyor neticede reyiz yani:A

bu arada @vadikızı teyze ne çok izliyormuş 2 saattir ekliyorum oylarını.ss

Neyi oyu bekliyosun sen pardon totoşş :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Cesur ve güzeli de netten takip ediyorum ben perşembeleri Fox tv umuda kelepçe
vurulmazı izliyorum Cesur Yüreğide netten takip edecem sanırım karar vermedim düşünüyorum sevdiğim diziyi ama sen saysanda saymasanda ben cesur yüreği izlemeye
devam etcem senin sayıp saymaman umrumda değil cadıı :F

Neyi oyu bekliyosun sen pardon totoşş :F
Kelepçeli dizi asıl em büyük düşmanımız bee @EFE UYSAL bunuceur yürekten saymayalım bence hain çıktı ayoll :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Kelepçeli dizi asıl em büyük düşmanımız bee @EFE UYSAL bunuceur yürekten saymayalım bence hain çıktı ayoll :A :A :A

:FBana bakk seni boğarım yok yok bıçağım varya onunla keserim ben başladığım
günden beridir fox tv izliyorum hem ben senin gibi birini bırakıp birine gitmiyorum hanımefendi