En İyi Oyuncu Yarışması Şubat Ayı (Oylama Başladı)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,574
Puanı
1,061
Gecikmeli de olsa en iyi oyuncu yarışmasının şubat ayı oylaması başladı. Oylarınızı Pazar 23.30'a kadar gönderebilirsiniz.

En iyi toplu performans sergileyen dizileri bitiren Şov Tv'ye nanik yaparak konuyu açıyorum.
gulumse-yeter-fragman.jpg iliski-durumu-evli-fragmanjpg0uTLheBq.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,574
Puanı
1,061
oylarını gönderen @dosimosi @denizz19 @soo ve @turkuazz a teşekürler:)
SOn OY GÖNDERME TARİHİ: PAZAR 23:30 unutmayın 20 kişiyi geçerse oy kullanan sayısı pazartesi günü açıklanacak sonuçlar.

bilgisayarım arızalı olduğu için bu ay listeleri güncelleyemedim aynı listeleri oylayın;

İçerde--- tuba ünsal
anne---serhat teoman
vatanım sensin--- serhat tutumluer
bodrum masalı--- nejat işleri eklerseniz iyi olur :) yeni diziler;

içimdeki fırtına
dayan yüreğim
adı efsaneden izledikleriniz özelden söyleyin listelerini atayım onların da :X

@Faji @Çiğdem- @Aserat @mrt-06 @Bully @cookies @vadikızı @Harunnn60 @papuleoo @EFE UYSAL @MayısKralı @MEnes @ömer karataş @ozmoturk @MasacRE- @mesmeso61 @tolgab @destere @hasancrtk16 @Billy Kane @gizem ak @pompy @zalim_firari @Ahmad @Sherlock

@dreamy @Besalet katılmak ister misiniz:X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
oylarını gönderen @dosimosi @denizz19 @soo ve @turkuazz a teşekürler:)
SOn OY GÖNDERME TARİHİ: PAZAR 23:30 unutmayın 20 kişiyi geçerse oy kullanan sayısı pazartesi günü açıklanacak sonuçlar.

bilgisayarım arızalı olduğu için bu ay listeleri güncelleyemedim aynı listeleri oylayın;

İçerde--- tuba ünsal
anne---serhat teoman
vatanım sensin--- serhat tutumluer
bodrum masalı--- nejat işleri eklerseniz iyi olur :) yeni diziler;

içimdeki fırtına
dayan yüreğim
adı efsaneden izledikleriniz özelden söyleyin listelerini atayım onların da :X

@Faji @Çiğdem- @Aserat @mrt-06 @Bully @cookies @vadikızı @Harunnn60 @papuleoo @EFE UYSAL @MayısKralı @MEnes @ömer karataş @ozmoturk @MasacRE- @mesmeso61 @tolgab @destere @hasancrtk16 @Billy Kane @gizem ak @pompy @zalim_firari @Ahmad @Sherlock

@dreamy @Besalet katılmak ister misiniz:X
Seni yormadim. Bukez sen oy ver diye kosturacagina ben seni liste yolla diye kovaladim her konuda :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu akşam halledicem bunu pazar son süre diyorsun ama hiç millete hatırlatmıyorsunda @xemrexxx leptobun hala düzelmedi sanırım neyse ben hatırlatayımda belki daha az iftira atarsın ayoll :A :A :A

gönderenler olduysa üstüne alınmasınlar göndermeyenler oylasın @Doğu sende izlediğin dizilere oy versene ayoll içerdeye destek olursun :A

@FaJi @Aserat @mrt-06 @Bully @cookies @vadikızı @Harunnn60 @papuleoo @EFE UYSAL @MayısKralı @MEnes @ömer karataş @ozmoturk @MasacRE- @mesmeso61 @tolgab @destere @hasancrtk16 @Billy Kane @gizem ak @pompy @zalim_firari @Ahmad @Sherlock

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bu akşam halledicem bunu pazar son süre diyorsun ama hiç millete hatırlatmıyorsunda @xemrexxx leptobun hala düzelmedi sanırım neyse ben hatırlatayımda belki daha az iftira atarsın ayoll :A :A :A

gönderenler olduysa üstüne alınmasınlar göndermeyenler oylasın @Doğu sende izlediğin dizilere oy versene ayoll içerdeye destek olursun :A

@FaJi @Aserat @mrt-06 @Bully @cookies @vadikızı @Harunnn60 @papuleoo @EFE UYSAL @MayısKralı @MEnes @ömer karataş @ozmoturk @MasacRE- @mesmeso61 @tolgab @destere @hasancrtk16 @Billy Kane @gizem ak @pompy @zalim_firari @Ahmad @Sherlock
Zaten bir tek İçerde'yi izliyorum pek sağlıklı bir oylama olmaz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten bir tek İçerde'yi izliyorum pek sağlıklı bir oylama olmaz :A
nasıl olmaz ayoll içerde oyuncuları listede daha şansı olur içerdeye destek ol yeter :A

şu listede oyuncuların karsısına puan yazıcan okadar 10-1 arası olup 1-2-9-10 puanlar 1 defa yazılıcak diğerlerini serbest dağıtabilirsin özelden @xemrexxx e yolla yeter :A

İçerde
Çağatay Ulusoy (Sarp)
Aras Bulut İynemli (Mert)
Çetin Tekindor (Celal Baba)
Mustafa Uğurlu (Yusuf Müdür)
Bensu Soral (Melek)
Damla Colbay (Eylem)
Nihal Koldaş (Füsun)
Gözde Kansu (Yeşim)
Rıza Kocaoğlu (Davut)
Seyithan Özdemir (Minik)
Yıldıray Şahinler (Alyanak)
Nebil Sayın (Coşkun)
Defne Halman (Serap –Yusuf Müdürün eski eşi)
Mehmet Yılmaz Ak (Yaşar
Tuba Ünsal

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
nasıl olmaz ayoll içerde oyuncuları listede daha şansı olur içerdeye destek ol yeter :A

şu listede oyuncuların karsısına puan yazıcan okadar 10-1 arası olup 1-2-9-10 puanlar 1 defa yazılıcak diğerlerini serbest dağıtabilirsin özelden @xemrexxx e yolla yeter :A

İçerde
Çağatay Ulusoy (Sarp)
Aras Bulut İynemli (Mert)
Çetin Tekindor (Celal Baba)
Mustafa Uğurlu (Yusuf Müdür)
Bensu Soral (Melek)
Damla Colbay (Eylem)
Nihal Koldaş (Füsun)
Gözde Kansu (Yeşim)
Rıza Kocaoğlu (Davut)
Seyithan Özdemir (Minik)
Yıldıray Şahinler (Alyanak)
Nebil Sayın (Coşkun)
Defne Halman (Serap –Yusuf Müdürün eski eşi)
Mehmet Yılmaz Ak (Yaşar
Tuba Ünsal
Anladım da diğer dizilere haksızlık olur. Tek bir diziyi kayırıyormuş gibi gözükür. Birden fazla dizi izleyip öyle oylasam daha adil olurdu fakat ne yazık ki vakit yok :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anladım da diğer dizilere haksızlık olur. Tek bir diziyi kayırıyormuş gibi gözükür. Birden fazla dizi izleyip öyle oylasam daha adil olurdu fakat ne yazık ki vakit yok :)
öyle 1-2 dizi oylayan çok kişi var ayoll yanı ne izliyorsan onu oylucaksın pompyde arka sokakalr dısı oylamıyordur mesala :A sen pazara akdar içerdeyi oyla hem tek dizi çok zamanınıda almaz 1-2-3 puaları melek eylem ve tuba ünsala sıralamayıda unutma :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
öyle 1-2 dizi oylayan çok kişi var ayoll yanı ne izliyorsan onu oylucaksın pompyde arka sokakalr dısı oylamıyordur mesala :A sen pazara akdar içerdeyi oyla hem tek dizi çok zamanınıda almaz 1-2-3 puaları melek eylem ve tuba ünsala sıralamayıda unutma :A
Ben arka sokakların heyecanı fazla işte kanal d delirdi bombaya bağladı