En İyi Ben Seçerim 4-6. Hafta Oy Sonuçları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Daha 3 gün önce bana demiştiki " sana diss atamam, senin yerine @denizz19 a atarım" diye bir mesaj vardı. Bir sonraki bölümde kullanabilirim o mevzuları. Neyse sonra işte dün gaza gelip 56 diss verdi bana :F:F
Ama sen adamı ikna etmişsin diss at bana diye. Ve o da hemen ikna olmuş tabi :A Benim böyle bir çabam yokken neden yapsın bunu. Yapmaz benim sanatsever yoldaşım. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ama sen adamı ikna etmişsin diss at bana diye. Ve o da hemen ikna olmuş tabi :A Benim böyle bir çabam yokken neden yapsın bunu. Yapmaz benim sanatsever yoldaşım. :A
yoo o iş öyle değil, dün bana dediki, sana gözlük vereyimmi, bana çok verdiler. Bende dedimki yok gözlük yerine diss ver dedim. Geldi diss yağmuru:A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. :A @Dosi
Galiba haklısın. Diss Savaşları'nı kanalına aldı ben konu açmayı bıraktım :A Bu yarışmayıda kurutacak @Aserat :eek: Dün @destere okadar diss attı. Bunun hatırına tek Diss Savaşları'nı açmaya devam ederim gibi :D
Devam etsin yani onu diyorum. :A
Yarışma mayıs 2017 de bitmişti. Eylül'de daha az yorucu konseptle dönecekti yarışma sözde ama malum baya baya çalkantılı dönemler olunca erteledim. Sonra reyting kaynağım @denizz19 askere gidince yine erteledim :A

Ufukta başlama planımda görünmüyor :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Galiba haklısın. Diss Savaşları'nı kanalına aldı ben konu açmayı bıraktım :A Bu yarışmayıda kurutacak @Aserat :eek: Dün @destere okadar diss attı. Bunun hatırına tek Diss Savaşları'nı açmaya devam ederim gibi :D

Yarışma mayıs 2017 de bitmişti. Eylül'de daha az yorucu konseptle dönecekti yarışma sözde ama malum baya baya çalkantılı dönemler olunca erteledim. Sonra reyting kaynağım @denizz19 askere gidince yine erteledim :A

Teşekkürler canım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

yalnız beni etiketlersen diss savaşlarına yarışma zıvanadan çıkabilir :)