En İyi ''Ben Söylerim'' Bu Akşam Nasıl Başlayacaktır Sizce?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

en-iyi-ben-s%C3%B6ylerim.jpg

En İyi ''Ben Söylerim'' Bu Akşam Nasıl Başlayacaktır Sizce?

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Diziler yok bu hafta iyi alır diye düşünüyorum:D

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
dizi boşluğunda bakıyorum formatı güzel bilsemkiyi okuyor şuan serdar @Bully

Sen ve @vadikızı Biliyorsunuz bir ara Popstar Alaturka FOX'a transfer olmuştu ve ab de hele çok iyi gidiyordu hep en az 4.50 alıyordu ve günü çok iyi kurtarıyordu . bu program bugün rakipsiz yarın ab 5 en az diom sizce :D :D canlar söyleyin bakem :D ? ve cok güzeldi bence sizce izlediniz dimi hepsini canlarımm bea :D :D :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen ve @vadikızı Biliyorsunuz bir ara Popstar Alaturka FOX'a transfer olmuştu ve ab de hele çok iyi gidiyordu hep en az 4.50 alıyordu ve günü çok iyi kurtarıyordu . bu program bugün rakipsiz yarın ab 5 en az diom sizce :D :D canlar söyleyin bakem :D ? ve cok güzeldi bence sizce izlediniz dimi hepsini canlarımm bea :D :D :D
güzeldi evet ab grubunu bence alması lazım hiçbir dizi yoktu bugün cesur yürek cesur ve güzel , vatanım sensin , kelepçe vurulmaz hiçbirşey yoktu toteli show haber ab yi bu yarışma alması lazım bence :F

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
güzeldi evet ab grubunu bence alması lazım hiçbir dizi yoktu bugün cesur yürek cesur ve güzel , vatanım sensin , kelepçe vurulmaz hiçbirşey yoktu toteli show haber ab yi bu yarışma alması lazım bence :F
bugün salı perşem değilki ahaha :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Günleri karıştırdın heralde bugün salı eşkıya falan yoktu :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Forumda bir hata yapmayı gör hemen damlarlar. :D Özellikle @Billy Kane mübarek sanki kokusunu alıyor. :A