En Çok Nerenizin Öpülmesi Hoşunuza Gider?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Helal süt emmişsin tebrikler..

Helal süt demişken, şu yaşıma kadar gram alkol almadığımı, ne bira ne başka bir şey bir yudum bile içmediğimi söylemiş miydim? :A Tabi yine 2-4 yaşlarındayken yandaki komşu abi bana bir yudum bira içirmişti ama tadını çok merak ettiğim herhalde :A Tadı şekersiz gazoz gibi gelmişti, o gün bu gündür hiç nasip olmadı şimdilik. Ama öpüşmeden farklı olarak 2018 baharında ilk kendi yudumumu yudumlamayı düşünüyorum.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Azıcık Dünya görmüş erkeğin aklına dudakları gelir yani. Evet dudakları kast ediyordum başından beri .sss
İyi kıvırdın tamam inandım :A

Helal süt demişken, şu yaşıma kadar gram alkol almadığımı, ne bira ne başka bir şey bir yudum bile içmediğimi söylemiş miydim? :A Tabi yine 2-4 yaşlarındayken yandaki komşu abi bana bir yudum bira içirmişti ama tadını çok merak ettiğim herhalde :A Tadı şekersiz gazoz gibi gelmişti, o gün bu gündür hiç nasip olmadı şimdilik. Ama öpüşmeden farklı olarak 2018 baharında ilk kendi yudumumu yudumlamayı düşünüyorum.
Bir de açıklama yapmış saf :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Öpüşmek güzel bir his elbette ancak sarılmak bana daha güzel bir his veriyor. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
ay nekadar saçma bir konu :A Bu sorunun cebabını insan sevgilisine söyler zaten :A
@denizz19

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Dudak ve boyun boğaz bölgesi diyeyim ben :D Ayrıca kulak mememin okşanması çok hoşuma gider. :D :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Omuz. Müthiş bir bağlılık tezahürüdür omuz öpmek. Hele öptükten sonra kafa yaslamak sevdiceğine duyulan sonsuz güvenin belirtisidir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konuya bak ayoll şimdi görüyorum :F :F :F @mrt-06 @Harunnn60 @denizz19 @xemrexxx

elimi öpmesi sevgilim değil tek kibar herhangi bir beyefendi olur ama öyle öpüp nineler gibi başına koymalı değil :F

forumda birkaç kez demiştim kurt seyit şura gibi dizielrde görmüşüzdür eski istanbul beyefendileri kadınları diz çöküp nazikçe elinden öper o saygı sevgi samimiyet benim çok hoşuma gidiyor :bhr::bhr::bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Olur nerde ne zaman. :A
Forumda herkes uyuduktan sonra tenhada :A

Dudak ve boyun boğaz bölgesi diyeyim ben :D Ayrıca kulak mememin okşanması çok hoşuma gider. :D :D
Güzel fantezi :A

Konuya bak ayoll şimdi görüyorum :F :F :F @mrt-06 @Harunnn60 @denizz19 @xemrexxx

elimi öpmesi sevgilim değil tek kibar herhangi bir beyefendi olur ama öyle öpüp nineler gibi başına koymalı değil :F

forumda birkaç kez demiştim kurt seyit şura gibi dizielrde görmüşüzdür eski istanbul beyefendileri kadınları diz çöküp nazikçe elinden öper o saygı sevgi samimiyet benim çok hoşuma gidiyor :bhr::bhr::bhr:
Ne kadar klişe :A