denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

En Çok Kazanç Sağlayan Yerli Diziler!

6-mayis-reyting-sonu-ef793a315ff7e662b65f.jpg

Türkiye'de yayınlanan diziler reytinglerde göstermiş olduğu başarılar kadar reklam veren kitlenin de kazançlarıyla iyi bir gelir elde ediyorlar.​

Son yapılan araştırmaya göre kazanç sağlayan ilk 10 diziye bakıldığında ilk sırayı TRT'nin reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul aldı. Onu takip eden diziler ise sırasıyla İçerde, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Anne, Vatanım Sensin, Savaşçı, Aşk ve Mavi, Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin ve Kırgın Çiçekler oldu.​

Özellikle yeni başlayan dizilerden Savaşçı'nın listede yer alması da büyük bir başarı olarak görülüyor.​
Orijinal formatta oku

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
zapitirinantopik bir yazarın yazısı galiba:A reytinge bakıp çıkarım yapmıştı birisi unuttum adını :X neyse ilk bölüm reklamsız gitmiyor mu savaşçı nasıl kazandırmış reklamsız bölümle @mrt-06 açıklar bunu:A konudaki dizilerden vatanım sensinden sonra yazan 4-5 dizinin çok kazandırdığını sanmıyorum:A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
zapitirinantopik bir yazarın yazısı galiba:A reytinge bakıp çıkarım yapmıştı birisi unuttum adını :X neyse ilk bölüm reklamsız gitmiyor mu savaşçı nasıl kazandırmış reklamsız bölümle @mrt-06 açıklar bunu:A konudaki dizilerden vatanım sensinden sonra yazan 4-5 dizinin çok kazandırdığını sanmıyorum:A
Prodüksiyon olarak yüksek bütçeli bir iş Savaşçı ondandır :D Kırgınlarım da kazandırıyormuş :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Savaşçı daha 1 bölüm yayınlanmadı mı ya. :D Söz'den İsimsizler'den çok mu kazanç sağlamış :D İyi yolda demek. :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
''TRT dizileri milletin paralarıyla milleti zarara sokuyor yeaaa'' diyenler (temsili) :A
giphy.gif