''Elvan'' Dizisinin İsmi Değişti!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

''Elvan'' Dizisinin İsmi Değişti!

CyGsFaIWEAAg1NB.jpg

Fox TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Elvan isim değiştirdi.

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Ozan Yurdakul’un kaleme aldığı, daha önce 'Kırık Kanatlar', 'Hatırla Sevgili', 'Gönülçelen' ve 'Eve Dönüş' gibi yapımlarda rol alan Cansel Elçin ile son olarak dört sezon boyunca "Karagül" dizisinde Ebru Şamverdi karakterine hayat veren Ece Uslu'nun başrollerinde yer aldığı yapımın yeni ismi 'Dayan Yüreğim' oldu.

Dayan Yüreğim, yakında Fox TV'de!
Orijinal formatta oku

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Böyle bi dizi mi varmış adı değişmiş (b) Ara vereydn ebru şanverdi :eek: :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
bir kizim olursa adini Elvan koyarim derdim hep ama bende degistirdim dusuncemi :)
burda elva 11 demek ve tanimlayici olarak denildiginde elvan denilir :A gereksiz bir detay ama yazmak istedim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
bir kizim olursa adini Elvan koyarim derdim hep ama bende degistirdim dusuncemi :)
burda elva 11 demek ve tanimlayici olarak denildiginde elvan denilir :A gereksiz bir detay ama yazmak istedim

Elvan güzel isim neden değişti düşüncen :D benimde kızım olursa 3 isim var aklımda
sıla diyar ve yaren

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aa bizim Ebru Şanverdi dizi mi yapıyormuş [emoji38]
Eğer bu diziyi fox cumaya koyarsa ozanı atar erler film bir tek Sinan yurdakul kalır
O da iyi yazdı umut yolcularınu vurulma sahnesi iyiydi ama çok geç satte yayınlandı bide o zaman akasya durağı vardı cumartesi tam saat 20 de
Star onu 22 ye attı aslında güzel çirkinin senaristleri yazdı 377 den 380 e kadar arka sokakları ama kanal d hata yaptı orda bomba patlıcağı belliydi inşaatta güzel çirkin konusunda çünkü o bombadan sonraki senaryoda hazırdı
Rıza babanın ekibi ortak operasyon düzenlicekli ardından Enginde devreye girip oda o Ekibin Başkomiseri olucaktı
Yani o bombadan kurtulacaktı @Çiğdem- aynen umut yolcularındaki gibi

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi