MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
offf off felsefeyi kurtaracak adamda nezdimde yerine nezlimde yazarak bizi derinden nezle etmiştir ama olsundur bir maskeli felaketinden daha iyidir :)
Hoaydaaa, normalde kelimeleri yanlış yazmak hiç huyum değildir, özellikle dikkat ederim hatta. Bu sefer işi batırmışız yoldaşım kötü olmuş. :A
Fazla ısınmasın, zarar verebilir çevredekilere aman diyim. :A
genelde dizi karakterleri diziyi izletir :) bugüne kadar izlediğin dizileri filmleri düşün o sevdiğin değer verdiğin karakterler olmasaydı izlediğin dizilerin karaktersizleşeceğini biliyor olman lazımdı karakter diyip geçmemek lazım :)
tek tip sanata olan düşkünlüğün sanat alğılarını körleştirmiş sıvadaşım araya bazen çeşit katmak alğıları güçlendirir, yeniler, cillop gibi yapar.. çeşit iyidir :)
Ben karakterden ziyade önce yönetmen ve senariste bakıyorum, sonra oyuncu kadrosuna bakıyorum yoldaşım. Yıllar içerisinde sinema ve dizi algım bu boyuta geldi. Oyuncu kadrosu ve karakterler en son bakacağım yer oldu artık. :) Ve şunu da söyliyim bende hiç bir zaman tek tip sanat olmaz. Şuan 3 4 çeşit farklı sanatla meşguliyetim var. Bir yandan manga okuyorum, bir yandan anime izliyorum, bir yandan dizi var sinema var. Ve dizi sinema seçerken ise tür ayırt etmem hiç bir zaman. Sadece kaliteye önem veririm. Bu bağlamda benim sanat algımın körelmesi imkansızdır yoldaşım. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hoaydaaa, normalde kelimeleri yanlış yazmak hiç huyum değildir, özellikle dikkat ederim hatta. Bu sefer işi batırmışız yoldaşım kötü olmuş. :A

Fazla ısınmasın zarar verebilir çevredekilere aman diyim. :A

Ben karakterden ziyade önce yönetmen ve senariste bakıyorum, sonra oyuncu kadrosuna bakıyorum yoldaşım. Yıllar içerisinde sinema ve dizi algım bu boyuta geldi. Oyuncu kadrosu ve karakterler en son bakacağım yer oldu artık. :) Ve şunu da söyliyim bende hiç bir zaman tek tip sanat olmaz. Şuan 3 4 çeşit farklı sanatla meşguliyetim var. Bir yandan manga okuyorum, bir yandan anime izliyorum, bir yandan dizi var sinema var. Ve dizi sinema seçerken ise tür ayırt etmem hiç bir zaman. Sadece kaliteye önem veririm. Bu bağlamda benim sanat algımın körelmesi imkansızdır yoldaşım. :)
Tehdit mi bu yoldaş Enes :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aaa ben izlerim sen bu kütükleri boş ver ayoll :A :A :A

Zaten bizim asıl dizi ekibi kadromuz Forumdash sen ben :A :A :A Oda mezarından çıkar 1 ay sonra sanırım sonra kütükler kendileri yalvaracak bize ama bakmayacaz asıl oyuncumuz dönsün sahalarada :A :A :A
(Mezarından çıkmadı ve tekrar bizimle yola devam etme kararı verdiler :A) @MasacRE-

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@destere En sonunda katliam ile forumu sonlandırıcak :A :A :A @MasacRE-
Öyle bir şeye kalkışırsa sonu kötü biter :A @destere

images (74).jpeg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ben izlerim sen bu kütükleri boş ver ayoll :A :A :A

Zaten bizim asıl dizi ekibi kadromuz Forumdash sen ben :A :A :A Oda mezarından çıkar 1 ay sonra sanırım sonra kütükler kendileri yalvaracak bize ama bakmayacaz asıl oyuncumuz dönsün sahalarada :A :A :A
seni zaten bir yere bırakmamda biraz daha kalabalık olsun istiyordum :) bundan sonra ne @MasacRE- ne @Maskeli Fedai ne de @MEnes ne de tosbağa @xemrexxx hiçbirine dizi önermeyeceğim :)

dediğin gibi @Forumdash gelsinde bir an önce biz o şekil muhteşem üçlü olarak devam ederiz dizilere hem ortak dizilerimiz çok, yalnız CW dizisi izlemem şimdiden söyleyeyim :)

aaa bu arada @pompy ile ortak izleyebileceğimiz bir dizi buldum netflixde https://www.imdb.com/title/tt7569592/ dizide sihirli cadı sabrina var pompy sihir öğrenir bende sabrinaya bakarım o şekilde tüketiriz diziyi :)