Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bizim kıymetimiz yokluğumuzda belli oluyor maalesef :A Kıymet bilmeyenler utansın :A
dizi izlerken geride kalan tekleyen ikide bir dürterek zorla dizi izletmeye çalışacağımız kazma arkadaşlar bize lazım değil:) biz daha düzenli tertipli bir şekilde danaya girecek ortak arıyoruz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Birdaha dizi önerirsen 2 kere düşüneceğim. :A

Senin dısında herkes sevdi sıkıntı sende :A :A :A

sanki alaman kazmasına dizi izlettirmek için çabamız varda o da kabul etmiyor naza çekiyormuş gibi davranmış? bundan sonra kaliteden anlamayan alamanlara dizi falan önermiyoruz zaten, gitsin anca bugs bunny falan izlesin? gerçi bugs bunny içinde artı 18 likmiş bana uygun değilmiş der :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8

Katilin başta samuelin abisi olacağını düşündüm çünkü bazı sebepler onu çıkarıyordu ama bölüm başında polo'nun sahnelerinden onun olacağını anladım. bence güzel bir seçim olmuş. içlerinden her karaktere bakınca katilin polo olacağı çok açık. :A Hem carla'yı kaybetmek istemiyor, hemde oto kontrolü olmayan bir insan. :A Yalnız polislerde başta benim gibi düşünmüş ki samuelin abisini içeriye attılar :F :F

Sona doğru Carla çok iyi toparladı. Kesinlikle bu kızın insanları yönetme ve manipüle etme gücü var. Hatta finalde en karlı çıkan karakter olabilir. hem saati aldı, hem maria'dan intikam aldı, hem saati çalanı hapse attırdı. sonra da polo'dan ayrıldı, ve cristian'ı da suça alet etti. :ok: iyi iş..

Sonda vurulan alet denizin içinde kaldı. 2.sezonda Cristian öter artık..

2.Sezonda Guzman ve kapalı kızın sahnelerini merak ediyorum sadece :A
@destere @Çiğdem- @xemrexxx @kerem
insanları manipüle etmesi için carlanın öyle çok büyük çaba sarfetmesinede gerek yok zaten o endamıyla bir önümde salınsa zaten bana her istediğini yaptırabilirdi:) dizideki parlakların kabahati yok, tsunamiye kapılmış gibiydiler carladan kurtulmak zor iş :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
sanki alaman kazmasına dizi izlettirmek için çabamız varda o da kabul etmiyor naza çekiyormuş gibi davranmış? bundan sonra kaliteden anlamayan alamanlara dizi falan önermiyoruz zaten, gitsin anca bugs bunny falan izlesin? gerçi bugs bunny içinde artı 18 likmiş bana uygun değilmiş der :)
@Çiğdem- 'le konuyu saptırmakta üstünüze yok, gidin bi yorumumh okuyun önce. :A

Ben dizinin işleyiş şeklini beğenmedim, senin gibi foklar zaten anca Marina'nın çıplak çıkan yerlerine odaklanmaktan diziyi izleyememiştir. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- 'le konuyu saptırmakta üstünüze yok, gidin bi yorumumh okuyun önce. :A

Ben dizinin işleyiş şeklini beğenmedim, senin gibi foklar zaten anca Marina'nın çıplak çıkan yerlerine odaklanmaktan diziyi izleyememiştir. :A

nerdeyse @Çiğdem- kadar sempatik yeni bir alman keşfettim onuda kuma olarak almayı düşünüyorum :)

bu kız hakiki alman işte ..
kerem karpuzuda almanım diye geçiniyor? insan önce bir aynaya bakar o memlekete yakışıyormuyum diye? yakışmıyorsun işte terket oraları fazla kirletme :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
nerdeyse @Çiğdem- kadar sempatik yeni bir alman keşfettim onuda kuma olarak almayı düşünüyorum :)

bu kız hakiki alman işte ..
kerem karpuzuda almanım diye geçiniyor? insan önce bir aynaya bakar o memlekete yakışıyormuyum diye? yakışmıyorsun işte terket oraları fazla kirletme :)
@kerem Daha adını bilmiyor zaten oturduğu yerin Alamanya olduğundan haberi yok :A Bu çakma Alamancıyı inş kovarlar bencede :A :A :A @Harunnn60