Elin Oğlu'nun Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 27 Şubat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Elin Oğlu'nun Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 27 Şubat

1445504936904-150x150.jpg

ATV'nin sevilen talk-show'u Elin Oğlu'nun yeni bölüm konukları belli oldu.

Sunuculuğunu Sinan Çalışkanoğlu ve Burcu Esmersoy'un üstlendiği eğlenceli programa bu gece yeni şarkılarıyla izleyiciye müzik ziyafeti yaşatacak olan ünlü şarkıcı Burcu Güneş ve Survivor'da iki kez şampiyonluk elde eden Turabi Çamkıran konuk olacak.

Elin Oğlu, canlı yayın ile bu gece 23.30'da ATV'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Eskiden farklı ülkelerden gelen ve uzun süredir Türkiye'de yaşayan 8 adamla belirli bir konu ve kendi ülkeleri üzerine sohbet ediliyordu, ama 2. sezon ile birlikte klasik talk-show formatına döndü. :)

ilk sezon'unda bağımlısı olan bir arkadaşım vardı şimdi sıktı diyorda o yüzden sordum teşekkürler ilk sezonda bitseymiş iyiymiş :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
ilk sezon'unda bağımlısı olan bir arkadaşım vardı şimdi sıktı diyorda o yüzden sordum teşekkürler ilk sezonda bitseymiş iyiymiş :D
Ben de biraz geç keşfetmeme rağmen ilk sezonda çok eğlenmiştim, ama formatın değişmesi ve Burcu Esmersoy'un gelmesi yüzünden eski tadını vermemeye başladı.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Ben de biraz geç keşfetmeme rağmen ilk sezonda çok eğlenmiştim, ama formatın değişmesi ve Burcu Esmersoy'un gelmesi yüzünden eski tadını vermemeye başladı.

reytingleri nasıl ki hala devam ediyor iyi olmalı herhalde

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- sen izlersin :A

Beğenmedim konuğu, izlemem.
ayy bende etiketlenince mustafa sandal konuk oldu diye koşa koşa gelmiştim:F

ama burcu güneşte iyidir izlerim ben kolay kolay kadın ünlü tutmam biliyorsunuz ama burcu güneş hak ediyor gerçekten doğru dürüst sevdiğim tek türk kadın şarkıcı:A:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ayy bende etiketlenince mustafa sandal konuk oldu diye koşa koşa gelmiştim:F

ama burcu güneşte iyidir izlerim ben kolay kolay kadın ünlü tutmam biliyorsunuz ama burcu güneş hak ediyor gerçekten doğru dürüst sevdiğim tek türk kadın şarkıcı:A:A
Ebru Gündeş, Hadise, İrem Derici ve daha nice güzel isim varken. :T: