Elçin Sangu, BluTV'nin Vampir Dizisinde Rol Alacak!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sonunda @Çiğdem- in hayalleri gerçek oluyor elçini hogathanın hayalindeki ecünnüler gibi görebilicez bakalım giresun cadolozu haklı mıymıiş:A neyse bu pozla hogatha, @vadikızı ve @Dosi yi çatlatayım da gideyim , gülizar dizisini reddeden elçin rolün yeni sahibi farahla buluşmuş :bhr:
@Harunnn60 @destere @xBUGRAx @Aserat @ozmoturk @Yiğitt @cookies @Forumdash @S.G.A.T.
DSpT5v9W4AEo2ct.jpg
elçin sangunun her tür kığına razıyız ben izlerim :) vampir olup gelse beni ısırsa kaçan namerttir :)

Vampir dizisi demek @turkuazz @cookies @mrt-06 ben izleriz :Z:Z:Z
ayy birlikte izleriz başbaşa :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
İyi bir şey yapacaklar gibi ilk defa bakalım vampirler ilgimi çeker ama bir vampirleride görleim @Yiğitt :A :A :A

elçin sangunun her tür kığına razıyız ben izlerim :) vampir olup gelse beni ısırsa kaçan namerttir :)

ayy birlikte izleriz başbaşa :)

Ohaaa!!!! Kötu karaktersin kızım:eek: o gun sen otur aramızda diye yalvarıyordun :A Ben çekildim aradan @destere ... Artık istediğini yap :A
la şu dizi güzelmiş keşke türkiyede de yayınlansa:bhr: @mrt-06 @Harunnn60 @Dosi
DS4gqXbV4AE7Uld.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fox alır @xBUGRAx Ecünnü dizisi :A :A :A
la şu dizi güzelmiş keşke türkiyede de yayınlansa:bhr: @mrt-06 @Harunnn60 @Dosi
DS4gqXbV4AE7Uld.jpg
esmer daha bir afet sanki :) oysa sarışınlar favorimdir demekki böyle boobs farkı araya girince sarı esmer farketmiyor :)

Ohaaa!!!! Kötu karaktersin kızım:eek: o gun sen otur aramızda diye yalvarıyordun :A Ben çekildim aradan @destere ... Artık istediğini yap :A

@Çiğdem- o zamanda malesef aramızda yabancılar var diyordu:) yani o günkü fikride buydu, arada bir aramızda dur demesine bakma, kız aslında sana bir an önce çekilde izdivacımıza mani olma bakışı fırlatıyordu :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
esmer daha bir afet sanki :) oysa sarışınlar favorimdir demekki böyle boobs farkı araya girince sarı esmer farketmiyor :)

@Çiğdem- o zamanda malesef aramızda yabancılar var diyordu:) yani o günkü fikride buydu, arada bir aramızda dur demesine bakma, kız aslında sana bir an önce çekilde izdivacımıza mani olma bakışı fırlatıyordu :)
Tabi ben anlayamadım abilik iç güdüsüyle :T: Bundan sonra ne hali varsa görsün, yağmurlu havada su vermem :T: (alakasız oldu söz ama atalarımız böyle bi kız görmediği için laf bulamamiştir:A)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi ben anlayamadım abilik iç güdüsüyle :T: Bundan sonra ne hali varsa görsün, yağmurlu havada su vermem :T: (alakasız oldu söz ama atalarımız böyle bi kız görmediği için laf bulamamiştir:A)
sen anlayana kadar biz burda hogathayla üç büklüm oluyoruz:) çekil işte durduğun kabahat :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Az sonra damlar babasını uyutunca, sonra sabah 5e kadar fink atar :X Kızın iyice huyu suyu değişti senin için :A
keşke gelse zaten iki gündür kavuşamıyoruz hogathamla:) şöyle sizde çıkıp gidin forumun kuytu bir köşesine çekilelim kızla :)