Ekranların Fenomeni 'Kırgın Çiçekler' Müzikleri!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ATV ekranlarının fenomen dizisi Kırgın Çiçekler Haziran 2015'te hayatımıza girdi. Naif hikayesiyle izleyiciyi sıkı sıkıya saran dizi toplam 113 bölüm ve 3 sezon sürerek mükemmel bir başarıya imza attı. Dizi senaryosu kadar müzikleriyle de bir hayli konuşuldu.

Gelin şimdi 3 sezon boyunca çalan o muhteşem ötesi ve her duyguyu yaşatan müzikleri inceleyelim.

Bu ve bunun gibi birçok müziğe imza atan Kırgın Çiçekler de en az bunlar kadar farklı şarkılarla farklı tatlar da yer aldı. İşte onlardan birkaçını görelim şimdi de.

Hayatımıza bomba gibi düştü Kırgın Çiçekler sizin anlayacağınız. 113 bölüm düşman çatlata çatlata ilerledi. Herkes bitecek final yapacak dedikçe o daha da şahlanmayı başarıp reyting zirvelerine tırmanmayı başarıp bir sürü rakibini geride bırakmayı bildi. Finaliyle de 6 reyting alarak büyük bir başarıya imza attı. İşte bizim hayatımıza giriş şekli...

Bu da ben etkilendim ve başlamak isterim diyenler için ilk bölüm. :A 6 milyon izlenmiş.

DİĞER YAZI SERİSİNDE GÖRÜŞMEK ÜZERE. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gökhan ve annesi vardı, yakışıklı kontenjanımız dolmuştu. Cemre'yle aşklarını izleyemeden götürdüler garibimi. :(

'Yokluğunda Kaldım' müziği güzel. :bhr:

'İçimdeki Sızı' içimi karartırdı. :A

Dizinin önemli şarkılarından birisi ''Sen Kal Ölene Kadar''dı, çok güzel yerlerde çalıyordu. :D

Meral'in söylediği şarkıları eklememişsin @denizz19 yakışmadı...

Genel olarak güzel diziydi, ilk sezonu izlemiştim. Sonra nasıl gitti bilmiyorum ama ekranlarda 113 bölüm yer almak kolay değil. Büyük başarıya imza attı.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gökhan ve annesi vardı, yakışıklı kontenjanımız dolmuştu. Cemre'yle aşklarını izleyemeden götürdüler garibimi. :(

'Yokluğunda Kaldım' müziği güzel. :bhr:

'İçimdeki Sızı' içimi karartırdı. :A

Dizinin önemli şarkılarından birisi ''Sen Kal Ölene Kadar''dı, çok güzel yerlerde çalıyordu. :D

Meral'in söylediği şarkıları eklememişsin @denizz19 yakışmadı...

Genel olarak güzel diziydi, ilk sezonu izlemiştim. Sonra nasıl gitti bilmiyorum ama ekranlarda 113 bölüm yer almak kolay değil. Büyük başarıya imza attı.
Direk diziye özel şarkıları ve müzikleri yükledim aslında yoksa çok şarkı var oraya gelirsek :D

Ucube gösterisi.:A
Kıskanman güzel oysa ki izlesen çok seveceğini de biliyorum :D

Özledim dizimi. :A Foruma bile aksiyon katıyordu. :A @Çiğdem- @kerem @sokak sanati
Aynen şahane bir aksiyona sahipti dizim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Diziye 2. sezon başladım tam olarak ve özellikle son sezon baya odaklandım. Final öncesi ve final haftası benim forumdaki 3. yılıma denk gelmesi ve beni keyiflendiren "olaylar" artı sık sık aralarımın ogünden beri son bulduğu ve 3. yılımdan (10 mart) beri günlük takıldığım için yeri bende özeldir bu dizinin :bhr:
@turkuazz ve @vadikızı ile dizinin finalini yorumlamakta ayrı bir zevkti. Yokluğunu hissettik, bu kez yokluğunu hissetmesemde varlığına hasretim diyemiyecem :A
Bu lafimı çerçeveletecem :F:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Erken final yapan dizinin nesini çekemeyeyim :F
Evet 113 bölüm erken final :A

Diziye 2. sezon başladım tam olarak ve özellikle son sezon baya odaklandım. Final öncesi ve final haftası benim forumdaki 3. yılıma denk gelmesi ve beni keyiflendiren "olaylar" artı sık sık aralarımın ogünden beri son bulduğu ve 3. yılımdan (10 mart) beri günlük takıldığım için yeri bende özeldir bu dizinin :bhr:
@turkuazz ve @vadikızı ile dizinin finalini yorumlamakta ayrı bir zevkti. Yokluğunu hissettik, bu kez yokluğunu hissetmesemde varlığına hasretim diyemiyecem :A
Bu lafimı çerçeveletecem :F:F
Konuyu nasıl buldun :A

Aynı müzikleri Zehra'da da bekledik ama.. :A
Fragmanlarda çalan müzikler güzel ama :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Evet 113 bölüm erken final :A

Konuyu nasıl buldun :A

Fragmanlarda çalan müzikler güzel ama :D
Benim muhteşem final konum gibi olmasada fena değil :A:A
yalnız konum hala duruyor ve her duruma uyacak şekilde ufak dokunuşlarla gün yüzüne çıkabilir :A
daha duruyor bir köşede ve ben buraya ekleyecektim ama senin açacağın başka konuya uyabilir :A
Yada dur ben sana ekran resmi atmıştım ama tamamını yazı ile ileteyim sana. Belki kullanırsın :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Direk diziye özel şarkıları ve müzikleri yükledim aslında yoksa çok şarkı var oraya gelirsek :D

Kıskanman güzel oysa ki izlesen çok seveceğini de biliyorum :D

Aynen şahane bir aksiyona sahipti dizim :A
Sen nasıl açtın askerfe bu konuyu ya. :A Bizi mi kandırıyorsun yoksa forumda popüler olmak için askere gittim deyip. :A