Ekin Koç'un Yeni Dizisi Belli Oldu!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Ekin Koç'un Yeni Dizisi Belli Oldu!

Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinden performansıyla adından söz ettirmeyi başaran genç oyuncu Ekin Koç'un yeni dizisi belli oldu.

Yeni sezonda BluTv'nin "7 Yüz" isimli mini dizisinde yer alacak oyuncu televizyon dizisini ise sonunda belirledi. Başarılı oyuncu, Most Production'un yeni sezon için hazırladığı ve kod adı "Babamın Kozası" olan diziye evet dedi.

Senaryosunu usta isim Mahinur Ergun'un kaleme alacağı ve kadrosunda usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan'ın da yer aldığı dizi yeni sezonda Kanal D'de yayınlanacak.

Dizinin kadrosunda usta oyuncu Devrim Yakut'un da adı geçerken, Ekin Koç'a eşlik edecek kadın oyuncu için görüşmeler sürüyor.

Babamın Kozası, yakında Kanal D'de!

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Mahinur Ergun farkıyla merak ettiğim diziler arasına adını yazdırdı. Ekin Koç da kendi jenerasyonunun en iyilerinden biri. Yeni bir Hayat Şarkısı geliyor galiba. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok yetenekli bir isim. Özellikle Gültepe ve Kösem'de bumu fark ettim. Ben izlerim zaten ortak arkadaşımız var tanışırız bi ara söylerim övgülerimi:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ekin Koç kendini geliştiriyor ama tabi öyle çok iyi de değil. Hayırlı olsun diziye, Ahmet Mümtaz Taylan harika isim. Dizinin ismini beğenmedim, değişmesi lazım. Most dizisi güzel olur o da olumlu etki. :X

Devrim Yakut güzel olur, anlaşsınlar. :Z Kadın oyuncu kim olacak bakalım, aklıma kimse de gelmiyor? (b) Burcu Özberk'i falan getirmesinler de.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mahinur Ergun'un kalemi iyidir. Asmalı Konak olsun, Ezo Gelin olsun, Merhamet ve Hayat Şarkısı olsun sağlam dizi senaryolarıydı. Ekin Koç'u da Most Productionu'da başarılı buluyorum zaten. Yolları açık olsun iyi bir iş çıkacağına eminim.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hem Ekin Koç, hem de Ahmet Mümtaz Taylan başarılı tercihler. Mahinur Ergun'de iyi bir senarist . Bu dizi tutacaktır.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Kösem bitsin SBSV'ye bile bakacağım sırf Ekin Koç Beyefendi için. Bu diziye de bir bakarım.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Benim adım gültepe de çok beğenmiştim Ekini önceki diziside öyleydi bunuda izlemeye çalışacam inşallah;)