Eda Erol Alişan'a Destek Verdi

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
alişan1.jpg

Alişan ile evlenmeye hazırlanan Eda Erol, Alişan'ın maço tarzdaki açıklamalarına destek verdi.

Bu açıklamalardan sonra Eda Erol'a "Alişan'a terlik götürür müsün?" sorusu soruldu. Eda Erol ise şu şekilde cevapladı:

Tabii ki götürürüm. Enişteme götürüyorum. Evde birçok yardımcımız olmasına rağmen her zaman "Bir şey içer misiniz, yer misiniz" diye sorarım. Terliklerini götürürüm, yardım da ederim. Bunlar beni eksiltmez. Ben annemden, büyüklerimden böyle gördüm.

Alişan geçen gün şunları demişti:

"Çok güzel, çok alımlı, çok ateşli, herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim. Yanımdaki kadın daha normal olmalı. Öyle de oldu şükür, hatta Terliğimi de ayağıma getirecek"

ESTETİĞİM YOK

Eda Erol Estetik sorularını da "Sadece kilo verdim. Estetiğe karşı değilim. Mutsuzsa yaptırır insan, ama bende hiç estetik yok. Ben o fotoğraflarda çok küçüğüm. Biz kadınlar yaş aldıkça gelişiyoruz. Orada çocuğum. Keşke vücuttan da verselermiş fotoğrafı, ne kadar iri olduğumu görürlerdi. Üç senedir pilatesi hiç bırakmadım." diyerek cevapladı.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Esra daha guzel diyeyim de Eda cevabıyla "halktan geldim" demek istemiş:A

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Güzel ya da çirkin,estetik yaptırdı ya da yaptırmadı,Alişan'a terlik götürür ya da götürmez...Hayır yani bunlar niye sorgulanıyor onu anlamıyorum.Magazinle insanların kişisel yaşamlarının bu kadar içine girmek anlamsız.