Ebru Yaşar - Haddinden Fazla | Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
maxresdefault.jpg

Sevilen şarkıcı Ebru Yaşar ''Haddinden Fazla'' albümüyle piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Albümde toplam 10 şarkı yer alıyor. Albüm için Ebru Yaşar, birçok ünlü isimle de çalışmalar yaptı. İşte albümdeki 10 şarkı:

1) Haddinden Fazla

2) Ben Ne Yangınlar Gördüm

3) Nasıl Uyuyorsun

4) Havadan Sudan

5) Öldüm Sahiden

6) Aşkımız Yeter

7) Ayrılık Vakti

8) Kalmayacak

9) Güz Gülleri

10) Nakış

ebru-yasar-haddinden-fazla-1.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Albüm gerçekten çok güzel olmuş. Özellikle Haddinden Fazla, Nasıl Uyuyorsun, Aşkımız Yeter, Havadan Sudan şarkılarını çok beğendim. Ben Ne Yangınlar Gördüm şarkısını da güzel seslendirmiş, sesine tam oturmuş. :D

@denizz19 @Dosi @vadikızı @Bully @Çiğdem- @mrt-06 @tolgab @DarkLeqenD şarkılara bir göz atın, beğeneceğinizden eminim. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Albüm gerçekten çok güzel olmuş. Özellikle Haddinden Fazla, Nasıl Uyuyorsun, Aşkımız Yeter, Havadan Sudan şarkılarını çok beğendim. Ben Ne Yangınlar Gördüm şarkısını da güzel seslendirmiş, sesine tam oturmuş. :D

@denizz19 @Dosi @vadikızı @Bully @Çiğdem- @mrt-06 @tolgab @DarkLeqenD şarkılara bir göz atın, beğeneceğinizden eminim. :D
Sıla piyasada yokken favori kadın sanatçımdı dinledim çoğu şarkıyı ama eski ebru tadı yok yine de :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sıla piyasada yokken favori kadın sanatçımdı dinledim çoğu şarkıyı ama eski ebru tadı yok yine de :D
Eski bir sanatçıdır zaten, sesi de çok kaliteli. Ben de çok severim kendisini. Eski şarkılarından Yalan, Bana Birşeyler Söyle, Dokuz Sekiz, Yeminim Var, Gel Neredeysen, Zehir Oluyor Geceler, Cumartesi ve aklıma gelmeyen daha nice şarkısı efsanedir. Hala dinlerim, hiç de sıkmaz. :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Eski bir sanatçıdır zaten, sesi de çok kaliteli. Ben de çok severim kendisini. Eski şarkılarından Yalan, Bana Birşeyler Söyle, Dokuz Sekiz, Yeminim Var, Gel Neredeysen, Zehir Oluyor Geceler, Cumartesi ve aklıma gelmeyen daha nice şarkısı efsanedir. Hala dinlerim, hiç de sıkmaz. :bhr:
Dokuz Sekiz değil Sekiz ile Dokuz :A Aşkımız Buraya Kadar - Seni Anan Benim İçin Doğurmuş - O Değil falan da süper Ne Doktorlar Ne Mühendisler falan :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dokuz Sekiz değil Sekiz ile Dokuz :A Aşkımız Buraya Kadar - Seni Anan Benim İçin Doğurmuş - O Değil falan da süper Ne Doktorlar Ne Mühendisler falan :A
Hahah aynen eski şarkıları efsodur. :D Bu albümü öyle eskisi gibi değil, şöyle arabesk yapsa da yıkılsa ortalık. Yani albümde yukarıda saydığım şarkılar hoşuma gitti. Diğerleri de güzel ama tabi efsane olabilirler mi bilmiyorum. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Dinledikten sonra yorumlarim:) Ebru Yasarin sesini begeniyorum zaten :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Haddinden fazla: begendim, sarkida anlamli
Ben ne Yanginlar gördum : Sesi harika bunda, begendigim Güllu Kibariye tadini verdi bana ve eski Ebru tadi :) "ben ne yanginlar gördum... sende git unut beni!"

En begendigim havadan sudan oldu: Sözleri harika, nakarati cok hosuma gitti. Karsiliksiz seven birinin söyleyebilecegi sözler :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060

Dinlemene sevindim gerçekten çok güzel bir albüm yapmış ben ne yangınlar gördüm sesine çok iyi gitmiş Ebru yaşarın:D

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
Şarkıları dinledim 5-6 tanesini çok beğendim ama Nasıl Uyuyorsun çıkış için yanlış seçim olmuş.