Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72.Bölüm Yorumları | (3.Sezon)

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
DKGc1ROXoAAWElQ.jpg:large

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 3. sezonuyla ekranlara geri dönüyor!

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştığı dizinin yeni sezonuna Olgun Şimşek, Mesut Akusta ve Birol Ünel'in yanı sıra Haydar Şişman ve İrem Sultan Cengiz gibi isimler dahil oldu. Karadeniz'e göç eden Çakırbeyliler mutlu mu? Dostları Hızır'ı tekrar İstanbul'a getirebilecek mi? Düşmanları tarafından hedef tahtasına oturtulan Hızır ölecek mi? Bütün bu soruların cevabı, bu akşam 20'de atv'de!

Dizinin yeni bölüm yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.​

Son düzenleme:

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Güzel başladık yeni sezona, büyük ihtimalle Zeyno vurulacak ve Hızır intikam almak için İstanbul'a geri dönecek.

Ayrıca Ender formunda. :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Gül gibi Esra gitti bu İlyas hala Suzan Suzi çaldırıyor ayıp be :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Güzel başladık yeni sezona, büyük ihtimalle Zeyno vurulacak ve Hızır intikam almak için İstanbul'a geri dönecek.

Ayrı
Mesut büyük ihtimalle kötü adam olarak gelecek.

Mesut kesin kötü adam olarak dahil olur da Olgun Şimşek'in karakteri nasıl olacak acaba, hiç kestiremiyorum.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061

Ayrı

Mesut kesin kötü adam olarak dahil olur da Olgun Şimşek'in karakteri nasıl olacak acaba, hiç kestiremiyorum.
Bir fotosu vardı bence Meryem'in ya da Ünal'ın yakınlarından biri olabilir :) Ceylan'ın ajan sevgilisi olarak da girebilir seçenek bol :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bir fotosu vardı bence Meryem'in ya da Ünal'ın yakınlarından biri olabilir :) Ceylan'ın ajan sevgilisi olarak da girebilir seçenek bol :A

Şimdi aklıma geldi, Meryem'in abisi vardı, yada kardeşi tam hatırlamıyorum. Görkem Sevindik konuşulmuştu o rol için hatta. Böyle bir rolde gelebilir. Kim olarak gelirse gelsin, oyunculuğu çok iyi bir isim. Hızır'ın ekibe yakışacaktır. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Şimdi aklıma geldi, Meryem'in abisi vardı, yada kardeşi tam hatırlamıyorum. Görkem Sevindik konuşulmuştu o rol için hatta. Böyle bir rolde gelebilir. Kim olarak gelirse gelsin, oyunculuğu çok iyi bir isim. Hızır'ın ekibe yakışacaktır. :A
İyi adam olarak gelebilir ancak o tipe kötü karakterde gider be.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Zeyno vuruldu diye tam sevinirken arka fonda Zeynep Başkan girince kötü oldum be.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İyi adam olarak gelebilir ancak o tipe kötü karakterde gider be.

O tipe her karakter gider. Her karakteri izletebilir o adam bize.

Zeyno büyük ihtimalle ölecek, dizinin bazı dönemlerinde karakterini sevememiş olsamda şahsen üzüldüm. Özellikle arka fonda çalan türkü sebebiyle.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
O tipe her karakter gider. Her karakteri izletebilir o adam bize.

Zeyno büyük ihtimalle ölecek, dizinin bazı dönemlerinde karakterini sevememiş olsamda şahsen üzüldüm. Özellikle arka fonda çalan türkü sebebiyle.
Büyük ihtimal mi, kız öldü bile :A Hızır'ın son bakışı Çakır gibiydi dönüp ortalığı yıkacak :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Büyük ihtimal mi, kız öldü bile :A Hızır'ın son bakışı Çakır gibiydi dönüp ortalığı yıkacak :D

Bölüm sonunda öldü gibi gözüküp, ertesi bölüm hastaneye yetiştirip yaşattıkları çok kişi oldu dizide. O yüzden emin olamıyorum. :A

Hızır ölsün yada ölmesin intikam kesin alacak zaten.

Bu arada fragman ateş ediyor, bu sezon çok kanlı ve aksiyonlu geçecek dizi belli.