"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" Kadrosuna İki Transfer Daha!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Eşkıya-Dünyaya-Hükümdar-Olmaz-çekimleri-nerede-yapılıyor.jpg

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Üstündağ, Turgay Tanülkü, Kenan Çoban, Yalçın Hafızoğlu ve Sabina Toziya'nın yer aldığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna Turgut Tunçalp'in ardından iki oyuncu daha katıldı.

Turgut Tunçalp'in ardından dizinin kadrosuna Façalı ailesinin diğer üyeleri olarak Emir Benderlioğlu ve İlhan Şen katıldı.

emir-benderl-120821YQ.jpg

İlhan-Şen-resimleri-2019.jpg

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Şahin Tepesinden sonra tam kendine uygun dizi bulmuş katil suratlı :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlhan Şen, Şahin Tepesi'nin parlayan yıldızı oldu. Çocuğun önü çok açık, hemen kapılmasına şaşırmadım doğrusu. Hayırlı olsun. :bhr: :Z @Forumdash

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Çok iyi transferler Emir zaten 4N1K'dan çıkmıştı kendi bilir kavgasız sorunsuz çıktı o yüzden. :A Saygı duyduk yüzü uygun bu diziye layığını bulmuş. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Emir çok iyi bir transfer. Umarım diğer iyi oyuncular gibi hemen harcamazlar.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlhan Şen, Şahin Tepesi'nin parlayan yıldızı oldu. Çocuğun önü çok açık, hemen kapılmasına şaşırmadım doğrusu. Hayırlı olsun. :bhr: :Z @Forumdash
Konuya kalp atacaktım ama sevmediğim dizi :( Bu cevher, bu yetenek, bu surat, bu vucut ( :A ) harcanacak resmen:( Neyse @Çiğdem- bana onun oldugu sahneleri youtube'dan bulup bulup atsın:A Burada acemiliğini atsin ben onu yine bize transfer edecem:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Konuya kalp atacaktım ama sevmediğim dizi :( Bu cevher, bu yetenek, bu surat, bu vucut ( :A ) harcanacak resmen:( Neyse @Çiğdem- bana onun oldugu sahneleri youtube'dan bulup bulup atsın:A Burada acemiliğini atsin ben onu yine bize transfer edecem:A
Konuşmuştuk, maşallah dizinin kırkı çıkmadan adamı kaptılar. :bhr: :A