papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir.

Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar.

Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır.

Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir.

Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır.

Bunun için Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer.

Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Reytinglerden sonra Raci Şaşmaz artık başını öne eğip düşünmeli. Neden bu sonuçlar böyle geliyor diye.

Ben artık Ünal'ı sahada görmek istiyorum. Öyle kuru tehdit artık iş görmüyor. Ünal bir kaç kişiyi bizzat öldürecek ki gücü anlaşılsın. Aynı şey Hızır içinde geçerli bir adamı tehdit eder 10 bölüm sonra öldürür. Kötü karekterler çoğalmalı. İlk sezonda kim nedir belli olmadığı için çok iyi işler çıkardık. Ama şuan öyle bir gizem yok. Gerektiğinde öldüreceksin birkaç oyuncuyu.

Tipi karekterine de artık bir çözüm bulunmalı. Bütün bölüm oyunca Tipi Aga'nın maceralarını izledik :( aynısını daha öncede gördük. Ama bu sefer umutluyum çünkü Tipi'nin değişeceğinin sinyalini aldım. İşin bir de Ömer tarafı var :( ön plana çıkarılacak başka oyuncu mu kalmadı?

Artık Hasan Bey karekteri de sahaya çıkarılmalı. Öyle sezon sonu getirip Rüstem gibi öldürülmesi bize bir şey kazandırmaz.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Reytinglerden sonra Raci Şaşmaz artık başını öne eğip düşünmeli. Neden bu sonuçlar böyle geliyor diye.

Ben artık Ünal'ı sahada görmek istiyorum. Öyle kuru tehdit artık iş görmüyor. Ünal bir kaç kişiyi bizzat öldürecek ki gücü anlaşılsın. Aynı şey Hızır içinde geçerli bir adamı tehdit eder 10 bölüm sonra öldürür. Kötü karekterler çoğalmalı. İlk sezonda kim nedir belli olmadığı için çok iyi işler çıkardık. Ama şuan öyle bir gizem yok. Gerektiğinde öldüreceksin birkaç oyuncuyu.

Tipi karekterine de artık bir çözüm bulunmalı. Bütün bölüm oyunca Tipi Aga'nın maceralarını izledik :( aynısını daha öncede gördük. Ama bu sefer umutluyum çünkü Tipi'nin değişeceğinin sinyalini aldım. İşin bir de Ömer tarafı var :( ön plana çıkarılacak başka oyuncu mu kalmadı?

Artık Hasan Bey karekteri de sahaya çıkarılmalı. Öyle sezon sonu getirip Rüstem gibi öldürülmesi bize bir şey kazandırmaz.
Karşımızda 2 ciddi rakip var, en durağan bölümde bile en az 2 adam öldürüyoruz biraz soluklanmakta fayda var :A Raci ustanın kalemini biliyoruz şu gereksiz olaylar bitsin reytingleri patlatmaya devam ederiz :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Raci Şaşmaz’ın kalemi ortada, senaryo çoktan planlanmıştır. O yüzden çok takılmamak lazım böyle düşüşlere. Başladığımız günden beri zirvedeyiz, ara ara yaşanan düşüşler çok bir şey kaybettirmez aksine böyle durağan bölümlerden sonra toparlanıp, hareketli bölümlerle geri dönüş yapıyoruz genellikle. Muhtemelen önümüzdeki bölüm çok sağlam olacak.

Tipi karakterinin ömrünün kısa olacağı bu bölüm belli oldu. Çocuğunun ölümünden sonra fazla yaşamaz zaten.

Hasan Bey’den de bu bölüm çok bahsedildi. Muhtemelen en az Tarık Ünlüoğlu kadar iddialı bir isim canlandıracaktır o karakteri. Birkaç bölüm içerisinde o karakteri de izleriz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Askere destek için ekip Hatay'da.

4f473f19d699fe518437374e952d0b71.jpg
9bb656d489967960c68ab4a1051b6082.jpg
17d4866fad706a26d2494958427232db.jpg
b75b6cf29b0faa3396325da3cccdc11d.jpg

Çiğdem