Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Çocuk dizisi diyeceksiniz ama ben uzun süredir Adanalı ve Kaçak dışında aksiyon dizisi izlediğimi hatırlamıyorum.Adanalı ve Kacak'ında ilk sezonu iyiydi sonradan bocaladılar.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çocuk dizisi diyeceksiniz ama ben uzun süredir Adanalı ve Kaçak dışında aksiyon dizisi izlediğimi hatırlamıyorum.Adanalı ve Kacak'ında ilk sezonu iyiydi sonradan bocaladılar.
Kimse çocuk dizisi diyemez. Kaçak ve Adanalı'nın ilk sezonuna. :X

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
şu kadın sahnelerini azaltsınlar ya yeni bölümlerde çekilmiyor valla :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
10 dakkadır izliyorum eve yeni geldim müzikler tırt
kurtlar vadisinin müziklerinin yanında felaket gibi tabi daha yeni başladı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
şu kadın sahnelerini azaltsınlar ya yeni bölümlerde çekilmiyor valla :A
İlk bölümden kadınları yakalamak için mi bu kadar fazla kadın sahnesi koydular acaba? Böyle devam ederse izlemem diziyi.

10 dakkadır izliyorum eve yeni geldim müzikler tırt
kurtlar vadisinin müziklerinin yanında felaket gibi tabi daha yeni başladı
Aynen, müzikler sahnelere hizmet etmiyor. Birde herkes Gökhan Kırdar gibi müzik yapamıyor tabii.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
hikayeye durgun girdiler. kadın sahneleri fazlaydı cidden ama olay kadın seyirciyi ekrana çekmek için iyi. metres, çocuk falan.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yemek sırasında bizimkiler bunu izliyordu ben de az bakayım dedim. Şu kesin ki eski Kurtlar Vadisi ile alakası yok, asla onun tadında olamayacağını daha ilk bölümden gösterdi. Adamın karısı ile metresinin çekişmeleri, kadınların sahneleri filan bu nedir? Genel izleyici kitlesine göre hazırlandığı o kadar açık ki, Kurtlar Vadisi gibi olmayacaklarını şimdiden gösterdiler.

Bir de ergen kız annesinden para istediğinde haftalık 20 bin Tl mi alıyor yoksa ben mi yanlış gördüm? Ya da aylık? İkisi de fark etmez, 20 bin nedir? Yoksa o sahneyi tümüyle yanlış mı gördüm, günlük 20 Tl mi dedi? Eğer 5 haneli rakamlar varsa daha da rezil bir durum.

Piyasadaki dizilere bakıyorsun, alayı zenginlerin yaşamını anlatıyor! Lüks evler, partiler, arabalar, güzel kızlar, yakışıklı erkekler, bla bla bla... Yahu millet olarak niye zenginlerin yaşamını bu kadar merakla, heyecanla izliyoruz? Acaba psikolojik bir tatmin amaçlı mı? Elalem zengin ve lüks bir şekilde hayatını yaşıyor, biz ise onların yaşamını izleyerek mutlu oluyoruz. :) :) Ne kadar acınası ve yeşilçamvari bir durum. Bunun yerine eşitsizliği ortadan kaldırmak ve kapitalizmi yıkmak için çabalasak belki gelecek bizlerin olabilirdi. Hayırlısı be gollum...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
İlk bölümden kadınları yakalamak için mi bu kadar fazla kadın sahnesi koydular acaba? Böyle devam ederse izlemem diziyi.

Aynen, müzikler sahnelere hizmet etmiyor. Birde herkes Gökhan Kırdar gibi müzik yapamıyor tabii.
herkes değil hiçkimse uzağından bile geçemez :D
bu ne ya açtık süleyman çakırı izleyelim dedik herşeye rağmen karı dırdırı izliyoruz
daha ilk bölüm olacak şey değil bu şekilde devam ederse tutmaz

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Romantik komedi mi aksiyon mu? Fragmanlarda masada racon kesen adam koy dizide 2 kadın arasında kalmış erkeği göster.2.bölümede belki bakarım.Ama izlemem ne olduğu belirsiz bir diziyi.Senaristi daha karar verememiş konuya.İnşallah erkek kitlesi sosyal medya üzerinden tepkisini gösterirde aksiyon sahnelerine yönelirler.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
herkes değil hiçkimse uzağından bile geçemez :D
bu ne ya açtık süleyman çakırı izleyelim dedik herşeye rağmen karı dırdırı izliyoruz
daha ilk bölüm olacak şey değil bu şekilde devam ederse tutmaz
Kaçak kadar olsa yeter dedim ama beklentimin altında kaldı maalesef. O da kadın sahnelerinin fazlalığından kaynaklanıyor. Bir türlü dizinin içine giremedim. Az önce dediğim gibi ilk bölümden kadınları da çekmek için bu yola başvurmuş olabilirler. Kesin karara varmak için ikinci bölümü de görmekte fayda var.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Kısaca olmamış. Metres muhabetti de midemi bulandırdı, ekleyeyim Reaksiyon bu diziden çok daha iyi bir projeydi :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yemek sırasında bizimkiler bunu izliyordu ben de az bakayım dedim. Şu kesin ki eski Kurtlar Vadisi ile alakası yok, asla onun tadında olamayacağını daha ilk bölümden gösterdi. Adamın karısı ile metresinin çekişmeleri, kadınların sahneleri filan bu nedir? Genel izleyici kitlesine göre hazırlandığı o kadar açık ki, Kurtlar Vadisi gibi olmayacaklarını şimdiden gösterdiler.

Bir de ergen kız annesinden para istediğinde haftalık 20 bin Tl mi alıyor yoksa ben mi yanlış gördüm? Ya da aylık? İkisi de fark etmez, 20 bin nedir? Yoksa o sahneyi tümüyle yanlış mı gördüm, günlük 20 Tl mi dedi? Eğer 5 haneli rakamlar varsa daha da rezil bir durum.

Piyasadaki dizilere bakıyorsun, alayı zenginlerin yaşamını anlatıyor! Lüks evler, partiler, arabalar, güzel kızlar, yakışıklı erkekler, bla bla bla... Yahu millet olarak niye zenginlerin yaşamını bu kadar merakla, heyecanla izliyoruz? Acaba psikolojik bir tatmin amaçlı mı? Elalem zengin ve lüks bir şekilde hayatını yaşıyor, biz ise onların yaşamını izleyerek mutlu oluyoruz. :) :) Ne kadar acınası ve yeşilçamvari bir durum. Bunun yerine eşitsizliği ortadan kaldırmak ve kapitalizmi yıkmak için çabalasak belki gelecek bizlerin olabilirdi. Hayırlısı be gollum...
ne yaparlarsa yapsınlar nasıl yaparlarsa yapsınlar tüm kurtlar vadisi oyuncularını bir araya getirselerde öyle bişey asla bi daha gelmeyecek
herşeyiyle bi başkadır vadi müzikleri karakterleri oyuncuları senaryosu aksiyonu aşkı gizemi replikleri herşeyi
vadide aşkın bile bi raconu vardır
bu ülkeye bi tane kurtlar vadisi geldi bi daha da eşi benzeri asla gelmeyecek
çakırda bi taneydi öldü bitti
ama bu dizi daha ilk bölüm o yüzden konuşmak için çok çok erken izlemeye devam edecem yorumlamak için

Kaçak kadar olsa yeter dedim ama beklentimin altında kaldı maalesef. O da kadın sahnelerinin fazlalığından kaynaklanıyor. Bir türlü dizinin içine giremedim. Az önce dediğim gibi ilk bölümden kadınları da çekmek için bu yola başvurmuş olabilirler. Kesin karara varmak için ikinci bölümü de görmekte fayda var.
çakır ismi olunca insanın beklentileri çok daha fazla oluyor şu son şarkı çalınca değiştirdim ben
neyse çakmalar olmaya devam etsin ki aslı yaşasın :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Piyasada kaliteli dizi yok haklisin zengin yasami her dizide var sadece zenginlerin lüks hayatini bir Tky de göstermiyorlar zaten gostermedigi için ise tutmadı ya :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Oktay Kaynarca sakallı haliyle 10 kat daha karizmatik.Ne diye kestiriyorlar sakalı anlamıyorum.