sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Edho.jpg

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın yaptığı, yönetmenlik koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, senaryosunu Bahadır Özdener'in kaleme aldığı fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosunda Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya gibi isimler alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle her Salı 20:00'da Atv'de!

Dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Diziye başarılar. Bomboş gün kitleyi bulursa tutar ama Kaçak etkisi gibi başlayıp düşüş yaşayadabilir.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Diziye başarılar. Bomboş gün kitleyi bulursa tutar ama Kaçak etkisi gibi başlayıp düşüş yaşayadabilir.
Kaçak kadar devam etse yeter bana. Birde o kadar güzel olsun. Beyaz Karanfil gibi de çıkabilir yani.

Tekrarini izlerim Yenilmezlere bakicam
2 gündür haber izlemekten psikolojim bozulmaya başladı, beraber izleyelim işte hem kafa dağıtmış oluruz. İkide sohbet ederiz.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beliyoruz bakalım babam basket izleyecekmiş ama digitürk pilayan izleyecem kesinlikle kaçıramam bu diziyi ayy kaç aydır bekliyoruz diyecem ama 10 yıldır bekliyoruz aslında biz bu an için :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
beliyoruz bakalım babam basket izleyecekmiş ama digitürk pilayan izleyecem kesinlikle kaçıramam bu diziyi ayy kaç aydır bekliyoruz diyecem ama 10 yıldır bekliyoruz aslında biz bu an için :F:F:F
Bakalım Deniz Çakır ve Müjde Uzman'a nasıl bir kıskançlık yapacaksın? :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy zaten onlar yüzünden tüm keyfim hevesim kaçtı bu aldatma snaryoyosuda nerden çıktı ortaya hevesim kaçtı vlla :ppp::ppp::ppp:
Reyting pastası daraldı artık, kadınlarda izlesin diye bu yola başvurdular. Sen de iyi bilirsin eski Vadinin de birçok kadın izleyicisi vardı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Reyting pastası daraldı artık, kadınlarda izlesin diye bu yola başvurdular. Sen de iyi bilirsin eski Vadinin de birçok kadın izleyicisi vardı.
zaten pusunun şuankı kadın kitlesi eski vadiden bizlerden geliyor eski vadiyi izlemeyen kadınlar şuankı pusuyu izlemiyorlar eski vadide kadınların ilgiside aşırı fazlaydı biz okulda kızlarla erkekelrden daha çok konusuyorduk vadiyi okul tasıtlarında okulda falan okulda büyük bir kız hayran kitlesi vardı eski vaiye ama pusu serisinde ben ve birkaç kız dısında diğer kızların hiçbirinin ilgisi yoktu :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
zaten pusunun şuankı kadın kitlesi eski vadiden bizlerden geliyor eski vadiyi izlemeyen kadınlar şuankı pusuyu izlemiyorlar eski vadide kadınların ilgiside aşırı fazlaydı biz okulda kızlarla erkekelrden daha çok konusuyorduk vadiyi okul tasıtlarında okulda falan okulda büyük bir kız hayran kitlesi vardı eski vaiye ama pusu serisinde ben ve birkaç kız dısında diğer kızların hiçbirinin ilgisi yoktu :F:F:F
Niye ya, herkes Polat'ın Elif'e olan aşkına sevdalıydı. Ben çevremden bilirim, bütün kızlar Polat gibi seveni buldukta evlenmedik mi diyorlardı. :)

@sürgünüm tekrarına falan yetişirim herhalde olmazsa netten izlicem :)
:( Hayrola, meşgul müsün?

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ben total grubunda 6 reyting ile başlayacağını düşünüyorum dizinin.İnternet'ten takip de edeceğim.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Başlamak üzere, umarım güzel bir dizi olur reytingler umrumda değil.