Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 77. Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Bu yaşıma geldim bu kadar düşman gördüm böylesini görmedim. Koca fidanlığı kestane yapıp çizdi gitti adam :F

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fazla racon kesiyor, derin devletten olduğuna göre pekala İskender olabilir :A

Bir sürü adamla gelmiş sağ çıkar buradan :D

Belli oldu, hemen ölmeyecek. Yalnız dizi bu sezon efsane. Kadınların olduğu sahneler çok çok az artık, düşman sayısı gitgide artıyor ve hepsi güçlü düşmanlar. :A

Ayrıca Mürsel’in üstü olarak Musa Uzunlar’ı veya Selçuk Yöntem’i izlesek efsane olmaz mı?

Bu yaşıma geldim bu kadar düşman gördüm böylesini görmedim. Koca fidanlığı kestane yapıp çizdi gitti adam :F

Raconunu kesti ve gitti. :A Efsane bir karakter çıkarmışlar ortaya. Bu adamı millete işkence ederken de izlemek istiyorum. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Belli oldu, hemen ölmeyecek. Yalnız dizi bu sezon efsane. Kadınların olduğu sahneler çok çok az artık, düşman sayısı gitgide artıyor ve hepsi güçlü düşmanlar. :A

Ayrıca Mürsel’in üstü olarak Musa Uzunlar’ı veya Selçuk Yöntem’i izlesek efsane olmaz mı?
Selçuk Yöntem efsane olur. Zaten Vadi'den Neco yüzünden ayrılmıştı reytingler direk 2-3 puan artar :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Selçuk Yöntem efsane olur. Zaten Vadi'den Neco yüzünden ayrılmıştı reytingler direk 2-3 puan artar :D

Selçuk Yöntem’in kadroya dahil olduğu an +2 reyting yazabiliriz. :A

Gerçi Selçuk Yöntem olmasa bile onun ayarında veya o ayara yakın başka usta bir isim dahil olur. :A Raci çoktan başlamıştır araştırmalara. :A

Emre Kınay’da olabilir mesela, şimdi aklıma geldi.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Selçuk Yöntem’in kadroya dahil olduğu an +2 reyting yazabiliriz. :A

Gerçi Selçuk Yöntem olmasa bile onun ayarında veya o ayara yakın başka usta bir isim dahil olur. :A Raci çoktan başlamıştır araştırmalara. :A

Emre Kınay’da olabilir mesela, şimdi aklıma geldi.
Emre Kınay'ın EDHO'ya geleceğini düşünmüyorum. Selçuk Yöntem 3 sezondur isteniyor Oktay ve Tarık beyler de ikna ederse resmen süper kupa izleyeceğiz :A

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Geçen sezon zor dayanmıştım diziyi bırakmamak için ancak bu sene yeni ve sağlam karakterlerin gelişiyle tempo hızlandı özellikle Mübeccelin ölümü ve usta oyuncuların gelişi beni heyecanlandırdı. :D

Kara Mürsel Hızır sahnesi çok iyiydi İskender Büyüğü hatırlatmadı değil. :)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Konusunu hala açmamışsın diziye geldi diye :A

adamda baya tanıdık geliyor bana hangi diziden izledim çıkaramadım :A

Şuradan tanırsın:

Emre Kınay'ın EDHO'ya geleceğini düşünmüyorum. Selçuk Yöntem 3 sezondur isteniyor Oktay ve Tarık beyler de ikna ederse resmen süper kupa izleyeceğiz :A

Emre Kınay gelse süper olur ama dediğin gibi gelmez. :A

Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Selçuk Yöntem, Mesut Akusta, Olgun Şimşek ve diğerleri. :bhr:

Cidden Süper Kupa. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şuradan tanırsın:

Emre Kınay gelse süper olur ama dediğin gibi gelmez. :A

Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Selçuk Yöntem, Mesut Akusta, Olgun Şimşek ve diğerleri. :bhr:

Cidden Süper Kupa. :A
selçuk bey hep devlet adamı olmuştu düşman karakter olarak girermi bilmiyorum bu rol ona uygun değil bence hızırın kızınını katii olarak gelecek :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
selçuk bey hep devlet adamı olmuştu düşman karakter olarak girermi bilmiyorum bu rol ona uygun değil bence hızırın kızınını katii olarak gelecek :A

Hangi rol ile geldiğinin ne önemi var? :A

Nevzat ölür, istihbaratın başı olarak gelir Selçuk Yöntem. İşin o kısmını ayarlamak çok zor değil. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Nevzat ölür, istihbaratın başı olarak gelir Selçuk Yöntem. İşin o kısmını ayarlamak çok zor değil. :A
musa uzunlar çok yakısırdı hızırın kızını ldüren o çıksa mesala :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Musa Uzunlar cidden efsane olur. Zaten şuan boşta sanırım, yeni bir projesini duymadık diye hatırlıyorum. Direkt dizimize transferini gerçekleştirsin Raci. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Musa Uzunlar cidden efsane olur. Zaten şuan boşta sanırım, yeni bir projesini duymadık diye hatırlıyorum. Direkt dizimize transferini gerçekleştirsin Raci. :A
Aslında getiriceksin 5 bölümlüğüne şener şen herkes susucak :A @batuhankaralar @xemrexxx

içerde getirmek istemişti ama dizi süreleri düşmeden oynamam diyip kabul etmemişti :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aslında getiriceksin 5 bölümlüğüne şener şen herkes susucak :A @batuhankaralar @xemrexxx

içerde getirmek istemişti ama dizi süreleri düşmeden oynamam diyip kabul etmemişti :A

Şener Şen mi? Efsane ötesi olur ama çok çok zor bir ihtimal bunun gerçekleşmesi. :A

İçerde’ye getiremedik belki Çukur’a getiririz. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şener Şen mi? Efsane ötesi olur ama çok çok zor bir ihtimal bunun gerçekleşmesi. :A

İçerde’ye getiremedik belki Çukur’a getiririz. :A
içerde de gündeme çok gelmişti raci bey birkaç bölümlüğüne ayarlasa keşke ölüp gitmesinimi bekliyorlar anlamadımkı birisi ikna etsin :A

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Güzel bölümdü. Ayrıca Taner Turan’ın katılması da iyi olmuş. Ama işte hep aynı hataya düşülüyor. Yeni yeni düşmanlar yaratılıp sezon sonunda onlar gömülüyor. Böyle gitmez diye düşünüyorum ve ayrıca bu durumun -UFT ve Kadın dizilerinin gelmesiyle birlikte- AB Grubunda düşme anlamında EDHO’nun reytinglerine yansıyacağını düşünüyorum.