Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 77. Bölüm Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Kadın geçtiğimiz seneki Anne dizisinin ikinci versiyonu bana göre. Önce iyi gider, sonra düşer ve sonunda final yapar. :A UTC bence de Pazar olabilirdi, zamanında Umutsuz Ev Kadınları'nın yaptığı etkiyi yapabilir ve baya ilgi görebilirdi. Yinede hem EDHO, hem UTC, hem de Kadın pastadan paylarına düşeni alıp yollarına devam edeceklerdir. :A
Kafalarımız aynı işliyor. EDHO belki sağlam duruyor olabilir ancak gerçekten vites arttırmalılar. Bazen çok sıradan oluyor.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kafalarımız aynı işliyor. EDHO belki sağlam duruyor olabilir ancak gerçekten vites arttırmalılar. Bazen çok sıradan oluyor.

Aynen öyle ki bence bu hafta o vitesi arttırırlar. Olmazsa önümüzdeki hafta artmak zorundalar zaten, Raci işini bilir. Önlemini almıştır yeni dizilere karşı.

Ayrıca kafalarımız cidden benzer işliyor. UTC ile ilgili yorumlarını bekliyorum zaten, netten izleyeceğim ilk bölümün kalan kısmını. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Aynen öyle ki bence bu hafta o vitesi arttırırlar. Olmazsa önümüzdeki hafta artmak zorundalar zaten, Raci işini bilir. Önlemini almıştır yeni dizilere karşı.

Ayrıca kafalarımız cidden benzer işliyor. UTC ile ilgili yorumlarını bekliyorum zaten, netten izleyeceğim ilk bölümün kalan kısmını. :A
Ben ilk bölüm diye izlerim. Ondan sonrasına bakarız artık.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bölüm harika başladı. İlk yarım saatlik dilimde aksiyona doyduk. Ayrıca Şahin Ağa'nın hurdalığında çekilen sahneler muazzamdı. Replikler de çok iyi bu bölüm.

Onun dışında Ekrem'in kızı kendisinden daha tehlikeli resmen. Hızır Ali ya tuzağına düştü, ya da belli bir oyunun içinde babasının talimatıyla.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hızır ve Ekrem konuşması muazzamdı. Oktay Kaynarca ve Mesut Akusta karşılıklı oyunculuk dersi verdiler resmen. Bunun yanında replikler de muazzam olunca ortaya çok güzel bir sahne çıkmış.

Bölüm çok iyi, çok şey kaçırdın. :A @mesmeso61

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Oha Mürsel çok şeyli biri çıktı herkes korkuyor :A :A

Hızır bunu salamuraya yatırır çok yaşamaz gibi geliyor bana :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.