Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
476689ee2542f4c93f3a836fa63b9e2a.jpg

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle bu akşam atv'de!

Bölüm yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz. #edho

75. Bölüm Özeti

Çakırbeyli hanesine çöken matem havası bir türlü sona ermez. Mübeccel'in kaybı henüz toparlanamamış olan aileyi bir kere daha sarsar. Kadınlara, çocuklara değen düşmanlar artık uzakta aranmamaktadır. Fidanlıktaki davete katılmadığı için dikkatleri üzerine çeken Teoman köşeye sıkışır. Ekrem ise tüm olanların asıl sorumlusu olarak görülür fakat kardeşini ortaya atacak kadar planlarına sadıktır.

Bir süredir düşmanlarından sevdiklerini koruyamıyor olmanın acısını duyan Hızır, kalemini kıracağı ismi bulur. Sırada çok iyi tasarlanmış bir planı uygulamak vardır. Bunun için kendini öne atan kişi Hızır Ali olur. Hayatta kendinden başka sevdiği biri kalmayan Ünal da masasının başına gelebilecek olası tehlikelerin önlenmesi adına bu plana ayak uyduracaktır.

Ailesini bir arada tutmayı kendine görev bilen Meryem için ise artık her şey anlamsızlaşmaya başlamıştır. Bir ferdini daha kaybetmiş ailenin başında artık toparlayıcı biri yoktur. Bu boşlukta Mübeccel'in ölümünden sonra yaşamak dayanılmaz gelen Servet ya intikam almak için bir şeyler yapacak ya da kendinden cayacaktır.​

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Bu nasıl bir senaryo ya. Adamın attığı taş nelere kadir oldu be :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şu Ömer’i alın şuradan, gitsin okula. :A

Bu arada bölüm sakin geçiyor geçtiğimiz haftalara göre.

Bu bölüm sinirimi çok az bozdu. :A

Senin sinirini bozan, bütün gereksiz karakterleri yolladı diziden zaten Raci. :A

Mesut Akusta iyi bir rolle, Hızırların yanında uzun süreli olarak kalsın istiyorum dizide. :A

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ve tabii ki silah yok. :A Ekrem’in işini bu kadar kolay bitirebileceğine gerçekten inanması şaşırtıcı Hızır Reis’in. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Şu Ömer’i alın şuradan, gitsin okula. :A

Bu arada bölüm sakin geçiyor geçtiğimiz haftalara göre.

Senin sinirini bozan, bütün gereksiz karakterleri yolladı diziden zaten Raci. :A

Mesut Akusta iyi bir rolle, Hızırların yanında uzun süreli olarak kalsın istiyorum dizide. :A
Daha hepsi gitmedi. Ama sayıları hepten azaldı. Obaaa Ekrem çok dişli çıktı be.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yaşar bu diziye sonradan girmiş oyuncular arasındaki en efsane karakter olabilir. Son iki bölüme damga vurdu resmen. Olgun Şimşek’in de etkisi var bunda tabii. Edho bir dizi değil, şampiyonlar ligi resmen...

Yok artık. Ekrem’in kızı da işin içinde. :eek:

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Yaşar bu diziye sonradan girmiş oyuncular arasındaki en efsane karakter olabilir. Son iki bölüme damga vurdu resmen. Olgun Şimşek’in de etkisi var bunda tabii. Edho bir dizi değil, şampiyonlar ligi resmen...

Yok artık. Ekrem’in kızı da işin içinde. :eek:
Ekrem en sağlam düşman, Yaşar da en efsane karakter oldu.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
Polislerle olan kovalamaca sahnesindeki kalite diyorum ve susuyorum... Vadicileri kalite görmeye davet ediyorum. :A

Aynen öyle. 3. Sezon beklediğim gibi çıtayı baya yükselttiler.
vadiye laf atmadan diziyle ilgili yorumunuzu yapınız bu arada yaşarın kaşı gözü ayrı oynuyor olgun şimşek harika canlandırıyor yakışmış bu role

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
vadiye laf atmadan diziyle ilgili yorumunuzu yapınız bu arada yaşarın kaşı gözü ayrı oynuyor olgun şimşek harika canlandırıyor yakışmış bu role

Yahu Vadi’nin avukatları sizler misiniz? İstediğim diziyi, istediğim dizi ile kıyaslarım. Vadi’ye en ufak eleştiri yaptığım zaman Necati Şaşmaz’ın avukatlarıymışsınız gibi direkt savunma moduna geçiyorsunuz garip bir şekilde. Vadi ile Edho tür olarak birbirlerine benziyor, tabii ki kıyaslayacağız.

Dostum Yaşar ve İlyas koğuş arkadaşı olur artık :F

Hızır Reis ve Şahin Ağa cosplay. :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
Yahu Vadi’nin avukatları sizler misiniz? İstediğim diziyi, istediğim dizi ile kıyaslarım. Vadi’ye en ufak eleştiri yaptığım zaman Necati Şaşmaz’ın avukatlarıymışsınız gibi direkt savunma moduna geçiyorsunuz garip bir şekilde. Vadi ile Edho tür olarak birbirlerine benziyor, tabii ki kıyaslayacağız.

Hızır Reis ve Şahin Ağa cosplay. :A
evet avukatıyım vadi edhonun önde geliyor benim için o yüzden savunuyorum neyse bölüm yorumlarına devam o zaman

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@batuhankaralar sana dedim değilmi mübelceleri öldüren mesut akusta diye daha benim analizlerimle uğraşmamayı anlamılsındır inş ünalın planı diyordun :F :F :F

teoman tam ceylana herşeyi anlatıcakken oyüzden öldülttü kardeşini suçuda ona yıkıp masaya oturdu :A kızıda onunla birlikte çalısıyor pis işlerinde hızır alinin silahınıda o aldı büyük ihtimalle teomanı babasının öldürttüğünüde biliyor :A @Sherlock @xemrexxx @mesmeso61

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
@batuhankaralar sana dedim değilmi mübelceleri öldüren mesut akusta diye daha benim analizlerimle uğraşmamayı anlamılsındır inş ünalın planı diyordun :F :F :F

teoman tam ceylana herşeyi anlatıcakken oyüzden öldülttü kardeşini suçuda ona yıkıp masaya oturdu :A kızıda onunla birlikte çalısıyor pis işlerinde hızır alinin silahınıda o aldı büyük ihtimalle teomanı babasının öldürttüğünüde biliyor :A @Sherlock @xemrexxx @mesmeso61
Kız diziyi izlememişsin Teoman yaptırmış abisi adamından hesap sordu ilk sahnede :A