Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
18275021_631502287038746_593457087724921445_n.jpg

Hain Serkan'ın elinde esir olan İlyas ve Şahin Ağa, düştükleri zor durumdan kurtulabilecek mi? Davut bey, masa için kendini feda mı edecek? Rüstem'in Ünal Kaplan'ı, Çakırbeyli ailesini ve masayı dağıtacak planı ne? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, nefesleri kesecek yeni bölümüyle bu akşam atv'de!

Bölüm yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

68. Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli’ye kurulan pusu İlyas’ın alınmasına sebep olmuştur. Hızır bozduğu oyun yüzünden pişmandır. İlyas’ı kaybetmemek için kendi kaybetmeyi seçecek kadar gözünü karartır.
Çakırbeyli ailesinin etrafındaki herkesi suça bulaştırılarak alınacağı endişesi sarmıştır. Nitekim bu endişenin boş bir endişe olmadığı Şahin Ağa’nın da alınmasıyla kanıtlanmış olur. Bir an önce karşı atağa geçilmelidir. Serkan’ın merhamet yoksunu olduğunu bilen masa üyeleri İlyas ve Şahin Ağa’nın saklandıkları yeri bulmak için seferber olurlar.
İlk bakışta hedef Hızır’ı zayıf bırakmak gibi görünse de Davut asıl hedefin kendisi olduğunun farkındadır. Olanlar yüzünden Rüstem ve Ünal’ın anlaştığı düşünülür. Üzerine kurulan ölümcül planları bozmak için Rüstem’in kapısını çalma sırası Davut’a gelmiştir. İlk fırsatta yanına Ceylan’ı alarak bu ziyareti gerçekleştirir.
Ünal engeli yüzünden elinden bir şey gelmeyen Suzi perişandır. Olaylara seyirci kalamayan Meryem’e bu aşamada büyük iş düşecektir. Bu kez plan yapma sırası kadınlardadır.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dizide aksiyonun biraz daha artması lazım. Özellikle son birkaç haftadır aksiyon olarak tatmin etmiyor beni dizi, diyaloglar çok fazla.

Dizide değişmeyen tek şey: Ender. :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Suzi Esra'yı mı öldürecek :eek: Yolarım ayol ben bu sarı çiyanı :rage:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hızır Reis, Cemil'in tam olarak ağzının orta yerine sıktı. Böylece Cemil'e de veda etmiş olduk. Darısı Serkan'ın başına.

Onun dışında Suzi'nin Esra'yı öldüreceğini düşünmüyorum. Bir oyun dönecektir o konu üzerinden.

Tipi Serkan'ı öldürecek sandım. :eek:

Tipi maalesef başarılı olamadı. :(

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Hızır Reis, Cemil'in tam olarak ağzının orta yerine sıktı. Böylece Cemil'e de veda etmiş olduk. Darısı Serkan'ın başına.

Onun dışında Suzi'nin Esra'yı öldüreceğini düşünmüyorum. Bir oyun dönecektir o konu üzerinden.

Tipi Serkan'ı öldürecek sandım. :eek:

Tipi maalesef başarılı olamadı. :(
Serkan'ın ölümü efsane olacak :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Bu sezon sonunda Serkan ve Rüstem kesin ölür. Belki bir ihtimal İlyas'ta ölebilir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060