Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız sen niye abo diyon @sürgünüm dese neyse:A
ay anne reklam olmuştu bir açtım meryem banyoda aboo dedim :F
son zamanlarda @vadikızı dan korkmaya basladım ayoll geçen gün emre senin bir paylaştığın klipte kızları görünce şey oldum demişti şimdide meryemi banyoda görünce şey oldum diyor bir süre mesafeli olayım ben bu vadikızına :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
son zamanlarda @vadikızı dan korkmaya basladım ayoll geçen gün emre senin bir paylaştığın klipte kızları görünce şey oldum demişti şimdide meryemi banyoda görünce şey oldum diyor bir süre mesafeli olayım ben bu vadikızına :A :A :A

:ppp:terbiyesizin önde gideni bir açtım o sahne vardı piss kötü niyetli cadııı:F

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bölüm genel olarak orta halli ilerledi, sona doğru tempoyu artırarak çok hızlı bir şekilde ilerledi. Lakin Özer'in öldürülmesi hem yanlış hem de zamanı değildi. En az 10 bölüm sürecek bir konuyu heba ettiler. Yazık oldu Özer'e [emoji17] keşke bu kadar kolay harcamasalardı.

Meryem diziye girmeden iyi rol yazılırsa beğenilir demiştim. Sosyal medyaya bakıyorum kadını beğenmeyen sayısı yok denecek kadar az. Yakında onada bir konu açıldı mı tamamdır.

Her şeye rağmen Ünal Reisin yaşaması güzel. Adam ekranda olsa beni diziye çekmeye yetiyor. Yalnız masa toplantısından önceki konuşması beni bile korkuttu.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Sultanim coşturmus ortaliği :oley:
Atv nin reklaminda deniz çakir- meryosum- oktay diye gidiyor meryoş turarsa denizi şutkucaklar @mrt-06 total hisleriyle anlar bunu:A

Bu arada meryoşun duş sahnesini @destere izlemeli:A

Anne iyi hazirlanmis 12-13 oyuncu vardi dizide son sahnede biri basrol 3 kisi öldü meral cetinkaya girdi son sahnede diziye haftaya iyi hazielatin fragmani anne şov yapabilir @Çiğdem- @batuhankaralar :A
Diziyi açtım Meryem soyunuyordu :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şu adam nasıl olurda diziden çıkarılır anlamıyorum. Keşke Özer'in Hızır'a zamanında verdiği kurşunda bir şeyler olsada adam ölmese. Çok yazık oldu adama [emoji17]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kafadan vurmasa tamam da adam kesin öldü yani :(
Şu adam nasıl olurda diziden çıkarılır anlamıyorum. Keşke Özer'in Hızır'a zamanında verdiği kurşunda bir şeyler olsada adam ölmese. Çok yazık oldu adama [emoji17]

aaaa bence selim ağadan sonra dizi 2.en büyük kaybını yaşadı ayoll :( :( :(

nasıl hızırında selim ağanın yeri hala dolmadıysa ünal beyin yanındda özerin yeride dolmyacak bence ayy gidiyorlar olmazsa olmaz adamları öldürüyorlar :( :( :(