Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. Bölüm Yorumları | 4. Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
ATV'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' bu akşam 121. bölümüyle ekranlara geliyor!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı, usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 121. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Her ne kadar tanıtım iyi olsa da ben artık bölümlerden pek umutlu değilim. Umarım ben yanılırım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yapma kardeş İlyas kritik yerlerinden 3 kurşun yedi, 3-4 bıçak yarası mı öldürür :) Double reis'imiz ölmezzz
İnşallah dediğin gibi olur dostum.
İlyas'ı kaybettik, şimdi reisin intikam için sahalara dönme vakti gelsin :D
İlyası kesin olarak öldü diyorlar aslında bölüm yayınlanmadan bir kaç gün önce demişler ölecek diye öyle bir şey olursa seneye devam etsin sözümü geri alabilirim :( :( :( @xemrexxx @serhatt @Sherlock

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Senaryoya yeteri kadar ilgi gösterilmiyor olaylar bir oturmada anlatiliyor halbuki flashback ler cekilip anlatilsa hem kalite artar hemde seyirci ceker. Ayrica saglam bir düsman olmamasida cok kötü bir durum Cakirbeyli tayfasi sampiyonlar ligi düsman ortada yok. Cok basit ve kolaya kaciliyor...